Suur suvine allahindlus! Osta kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Külli Saadjärv

Külli Saadjärv
26 a
Enne
110 kg
Pärast
89 kg
Külli kaotas 21 üleliigset kilogrammi. Tänu sellele on ta palju rõõmsam ja aktiivsem. Samuti on tal ka kerge liikuda, kuna võhma on tunduvalt rohkem.

Alustasin toitumiskava jälgimist detsembris, kui kaalusin 110 kg. Nüüd 4 kuud hiljem kaalun 89 kg. Olen selle ajaga kaotanud 21 üleliigset kilogrammi.

Fitlapi juures meeldib mulle kõige rohkem see, et saan süüa seda mida tahan ja millal tahan. Samuti meeldib mulle kasutada vabavara, sest saan ise muuta oma toidu kogust täpselt selle järgi kui tühi on kõht.

Minu uus eluviis…

Tänu kaalukaotusele olen palju rõõmsam, aktiivsem, liikumine on tunduvalt kergem, võhma on juures. Ja mis kõige olulisem, praktiliselt kogu garderoob on välja vahetatud mitu numbrit väiksemate riiete vastu. Varem kandsin number 46 riideid ja nüüd 40/42.

Motivatsiooni puudust veel ei olegi. Kavas on tegelikult väga lihtne püsida, kuna söögitegemist ma armastan ja toidud on ju tegelikult täpselt samad mis varem, lihtsalt välja on vahetatud kõik valge jahu.

Teistele kasutajatele soovitan: “Ära anna alla, kui tunned, et sa lihtsalt ei suuda ilma selle ahvatluseta oma päeva jätkata, siis võta see amps ja jätka teekonda, sest ennast piinata ju pole mõtet. Alustades oli ka minu suureks abimeheks ostunimekiri ja toitude ette valmistamine, siis on hea mugav kuskile minnes oma karbike kaasa haarata. Õnneks Fitlap on kõik nii mugavaks teinud oma võimalustega võtta poest nii soolast kui magusat.”

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Külli Saadjärv
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Külli Saadjärv

Tutvu ka tubli Raili tagasisidega siin!

Cätlyn Väälmann
Mul oli meeletult tore nädalavahetus. Käisime Tartus sugulaste juures ja ma sain nii palju imetlemist ja kiitmist, et see oli super :-)! Kuna ma olen enda FB sõpru enda konto alt vahepeal kursis hoidnud, et kuidas mul on läinud jne, siis on mul päris palju kaasaelajaid sõbrannade hulgas.
Pirje Tamberg
Enne
93 kg
Pärast
77.1 kg
Nüüd mul nädal alla kahe kuu möödas, algkaal oli 93kg, praeguseks on 77,1 kg. Kavatsen kindlalt edasi jätkata, väga tõhus on Fitlap, millest mul on ka kasu olnud. Peagi lisan abikaasa pildi ka, kuna käime koos seda rada. Ta mul ka väga tubli.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod