Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Külli Saadjärv

Külli Saadjärv
26 a
Enne
110 kg
Pärast
89 kg
Külli kaotas 21 üleliigset kilogrammi. Tänu sellele on ta palju rõõmsam ja aktiivsem. Samuti on tal ka kerge liikuda, kuna võhma on tunduvalt rohkem.

Alustasin toitumiskava jälgimist detsembris, kui kaalusin 110 kg. Nüüd 4 kuud hiljem kaalun 89 kg. Olen selle ajaga kaotanud 21 üleliigset kilogrammi.

Fitlapi juures meeldib mulle kõige rohkem see, et saan süüa seda mida tahan ja millal tahan. Samuti meeldib mulle kasutada vabavara, sest saan ise muuta oma toidu kogust täpselt selle järgi kui tühi on kõht.

Minu uus eluviis…

Tänu kaalukaotusele olen palju rõõmsam, aktiivsem, liikumine on tunduvalt kergem, võhma on juures. Ja mis kõige olulisem, praktiliselt kogu garderoob on välja vahetatud mitu numbrit väiksemate riiete vastu. Varem kandsin number 46 riideid ja nüüd 40/42.

Motivatsiooni puudust veel ei olegi. Kavas on tegelikult väga lihtne püsida, kuna söögitegemist ma armastan ja toidud on ju tegelikult täpselt samad mis varem, lihtsalt välja on vahetatud kõik valge jahu.

Teistele kasutajatele soovitan: “Ära anna alla, kui tunned, et sa lihtsalt ei suuda ilma selle ahvatluseta oma päeva jätkata, siis võta see amps ja jätka teekonda, sest ennast piinata ju pole mõtet. Alustades oli ka minu suureks abimeheks ostunimekiri ja toitude ette valmistamine, siis on hea mugav kuskile minnes oma karbike kaasa haarata. Õnneks Fitlap on kõik nii mugavaks teinud oma võimalustega võtta poest nii soolast kui magusat.”

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Külli Saadjärv
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Külli Saadjärv

Tutvu ka tubli Raili tagasisidega siin!

Jana Ilves
25 a
Enne
87.9 kg
Pärast
69.9 kg
Olen enesekindlamaks muutunud ning julgen riietusega rohkem katsetada.
Riina Roo
Enne
101.2 kg
Pärast
76 kg
Minu tagasiside. 101,2 kg ja 76 kg, kôigest 7 kuuga, millest 1 kuu oli pausi tervise tôttu - 25 kg ja pea 70 cm kadu. Tänud toetavale ja inspireerivale grupile ja suured tänud Fitlapi meeskonnale- olete teinud kaalu langetamise nii lihtsaks ja sõltuvust tekitavaks- ei kujuta enam elu Fitlapita ettegi ja mis kôige parem- ma pole pidanud enam môtlema, mida perele ôhtusöögiks teha.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod