Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Kristina Turi

Kristina Turi
24 a
Enne
81 kg
Pärast
71 kg
Kristina on Fitlapi abil kaotanud 3 kuuga 10 kg. Kaalukaotus on andnud talle enesekindlust ning tema vererõhk, mis oli varem kõrge, on normaliseerunud.

Võtsin Fitlapi toitumiskava ette 2018. aasta detsembris kaaludes 80,9 kg. Olin aastate jooksul tegelikult mitu korda alustanud, kuid varem ei saanud kuidagi sellist hoogu sisse nagu nüüd. Praeguseks olen kava kasutanud 3 kuud ning kaal näitab 70,9 kg. Seega olen kaotanud 10 kg oma liigsest kehakaalust.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle palju asju. Kõige enam see, et toituda saab väga mitmekülgselt ja midagi ei pea menüüst välja jätma. Asenduste abil saab välja võluda mida iganes hing ihkab. Tänu asendamise funktsioonile on võimalik ka päris palju raha kokku hoida, sest saab ära kasutada kõik, mis kodus kappides leidub. Midagi ei jää seisma. Samuti meeldib mulle väga äpp, mis on väga mugav. Ja muidugi on suur lemmik Facebookis olev Fitlap.ee toetusgrupp.

Minu vererõhk on normaliseerunud

Kaalukaotusega kaasneb palju positiivset. Kindlasti olen ise enesekindlamaks muutunud. Tore on see, et olen sunnitud riidekapis riideid väiksemate vastu välja vahetama.  Samuti on jalatseid ja sokke kergem jalga panna. Lisaks on minu vererõhk, mis varem oli liiga kõrge, normaliseerunud.

Eks vahel tuleb ka raskeid aegu ette. Minu jaoks on rasked hetked eelkõige just kiired ajad tööl, mil võib juhtuda, et mul ei olegi võimalust endale eraldi toitu teha (kuigi töötan köögis). Siis näksin tavaliselt jooksvalt, aga jälgin, et ei sööks üle ja et kaloreid ei tuleks kokku liialt palju. Töövälisel ajal on motivatsioon kogu aeg olemas, mul ei ole mingeid isusid rämpstoidu ega magusa järgi.

Uutele liitujatele soovitaksin võtta asja rahulikult sammhaaval. Minu soovitusel on liitunud juba päris mitu inimest, kes on alguses olnud pisut kohkunud, et süsteem tundub keeruline. Olengi neid rahustanud, et ei pea kohe alguses 100% täie rauaga tegema hakkama. Kui algus tundub keeruline, siis hakata vaikselt retsepte katsetama ja küll kõik paika loksub. Alati saab teistelt nõu küsida ja keegi pole sellel teekonnal üksi.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kristina Turi
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kristina Turi

 

Vaata ka teiste tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Laila Olde
Enne
84 kg
Pärast
68.5 kg
Ise olen juba üsna rahul oma saavutatuga. Kuna enne pilti oli hirmus raske leida, sest pildile ma varem eriti ei kippunud, seepärast võtsin aastataguse pildi. Alustasin Fitlapiga aprillis ja algkaal oli 84 (mingi hetk ka rohkem). Suvi läks kergemalt kava jälgimisega, aga sügisest võtsin ennast uuesti korralikult käsile. Nüüdseks on kaalunumbriks 68,5, seega olen hetkeks kaotanud juba 15,5 kilo ning sentimeetreid kokku 44.
Mina Klet
4 kuud korralikku toitumiskava ja treeningkava järgimist. Tulemuseks parem enesetunne ja ~ -10 kg!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod