Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Kristina Turi

Kristina Turi
24 a
Enne
81 kg
Pärast
71 kg
Kristina on Fitlapi abil kaotanud 3 kuuga 10 kg. Kaalukaotus on andnud talle enesekindlust ning tema vererõhk, mis oli varem kõrge, on normaliseerunud.

Võtsin Fitlapi toitumiskava ette 2018. aasta detsembris kaaludes 80,9 kg. Olin aastate jooksul tegelikult mitu korda alustanud, kuid varem ei saanud kuidagi sellist hoogu sisse nagu nüüd. Praeguseks olen kava kasutanud 3 kuud ning kaal näitab 70,9 kg. Seega olen kaotanud 10 kg oma liigsest kehakaalust.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle palju asju. Kõige enam see, et toituda saab väga mitmekülgselt ja midagi ei pea menüüst välja jätma. Asenduste abil saab välja võluda mida iganes hing ihkab. Tänu asendamise funktsioonile on võimalik ka päris palju raha kokku hoida, sest saab ära kasutada kõik, mis kodus kappides leidub. Midagi ei jää seisma. Samuti meeldib mulle väga äpp, mis on väga mugav. Ja muidugi on suur lemmik Facebookis olev Fitlap.ee toetusgrupp.

Minu vererõhk on normaliseerunud

Kaalukaotusega kaasneb palju positiivset. Kindlasti olen ise enesekindlamaks muutunud. Tore on see, et olen sunnitud riidekapis riideid väiksemate vastu välja vahetama.  Samuti on jalatseid ja sokke kergem jalga panna. Lisaks on minu vererõhk, mis varem oli liiga kõrge, normaliseerunud.

Eks vahel tuleb ka raskeid aegu ette. Minu jaoks on rasked hetked eelkõige just kiired ajad tööl, mil võib juhtuda, et mul ei olegi võimalust endale eraldi toitu teha (kuigi töötan köögis). Siis näksin tavaliselt jooksvalt, aga jälgin, et ei sööks üle ja et kaloreid ei tuleks kokku liialt palju. Töövälisel ajal on motivatsioon kogu aeg olemas, mul ei ole mingeid isusid rämpstoidu ega magusa järgi.

Uutele liitujatele soovitaksin võtta asja rahulikult sammhaaval. Minu soovitusel on liitunud juba päris mitu inimest, kes on alguses olnud pisut kohkunud, et süsteem tundub keeruline. Olengi neid rahustanud, et ei pea kohe alguses 100% täie rauaga tegema hakkama. Kui algus tundub keeruline, siis hakata vaikselt retsepte katsetama ja küll kõik paika loksub. Alati saab teistelt nõu küsida ja keegi pole sellel teekonnal üksi.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kristina Turi
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kristina Turi

 

Vaata ka teiste tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Inga Kummer
50 a
Enne
94.6 kg
Pärast
77.8 kg
Peeglist vaatab vastu täitsa uus inimene!:) Kaotanud olen 16,8 kg ja 49 cm. 94,6 versus 77,8 kg.Aitäh meeskonnale, et olete teinud selle võimalikuks toiduga mängides!
Kairi Jaano
Enne
70 kg
Pärast
63 kg
Sheerin siis teile ka oma pisikest õnne ja rõõmu. Alustasin jaanuari alguses 70 kilosena. Kandsin riideid suuruses 40. Seda oli mulle palju, kuna varem oli 38 olnud mu püsiv suurus. Kahju oli riietest, mis seljas pigistasid ja võtsin Fitlapi abil end käsile. Täna, 20.02, näitab kaaluke mulle 63 kg ja poes kleiti otsides avastasin, et suurus 38 on ka suureks jäänud ja tõmbasin selga nr 36 kleidi :-) hurraa!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod