Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Kerli Koitla

Kerli Koitla
35 a
Enne
109 kg
Pärast
93 kg
Kerli on tänu Fitlapi toitumiskavale kaotanud 2 kuuga pea 16 kg oma kehakaalust. Tema enesetunne on super ning jaksu ja energiat palju rohkem kui varem.

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamist 1. märtsil 2019 kaaludes 108,6 kg. 2 kuud hiljem näitas kaal 93 kg. Seega olin lühikese ajaga kaotanud 15,6 kg oma kehakaalust. Esimest korda tegin Fitlapiga tutvust juba paar aastat tagasi ning langetasin tol korral 10 kg. Kuid laiskus sai minust võitu ja lõpetasin kava jälgimise. Kuid seekord on motivatsioon laes.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle see, et kõik on täpselt ette antud, mida ja kui palju sööma peab. Kuid samas on valik väga lai ja leiab kõike, mida hing ihkab, olgu siis isu salati, supi või millegi magusa järele. Suurepärane on see, et retseptis saab koostisosi vahetada ja soovi korral retsepte poolitada ja seega süüa kahte erinevat toitu ühel toidukorral. Meeldib veel see, et toitumiskava jälgimine on rahakotisõbralik ning terve pere leiab endale midagi sobivat.

Enestunne on super ning jaksu ja energiat palju rohkem kui varem

Kaalukaotus on juba praeguseks palju muutnud. Tunnen end enesekindlamalt, riided istuvad paremini seljas. Enesetunne on super, jaksu ja energiat on palju rohkem kui varem. Lisaks tehakse ka komplimente, et näen hea välja.

Motivatsiooni kavas püsida annavad tulemused. Ilma Fitlapi toitumiskavata ja selle taga olevate suurepäraste meeskonnaliikmeteta ma ei oleks selline nagu ma olen. Jah, tuleb ette hetki, kus tunnen,et tahan šokolaadi või torti ja siis ma söön need ära, kuid jätkan seejärel kindlalt kavaga. Sõidan ehk rattaga 10 km rohkem ja ei stressa sellepärast enam üle.

Kes veel mõtleb, kas antud kava sobib talle, siis soovitan lihtsalt alustada ja võtta 1-2 toidukorda korraga. Soovitan valida tuttavad toidud, mis kava järgi kohandatud. Kui alguses ei lähe kõik kohe täiesti ootuspäraselt, näiteks languse asemel kaal tõuseb, siis ei tohi alla anda. Keha jaoks on olukord lihtsalt uus ja niipea, kui ta harjub, hakkab kõike üleliigset ära andma.  Fitlapi kavaga saab, päriselt ka, isegi tugitoolisporti tehes kaalu langetada.

Mina jätkan kindlasti ja usun, et saavutan enda soovkaalu ning enam ma sellelt teelt kõrvale ei kaldu.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kerli Koitla
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kerli Koitla

 

Tutvu ka meie teiste tublide klientide tagasisidedega!

Triin Paabo
31 a
Enne
73.6 kg
Pärast
64.2 kg
Eneselegi uskumatult olen ma jõudnud pärale! Olen alla võtnud 10 kg ja ma ei ole ennast eales nii hästi tundnud kui praegu, nüüd ja hetkel.
Jaana Nester
38 a
Enne
129 kg
Pärast
112 kg
Jaana alustas toitumiskava kasutamist 2019 jaanuaris. Tänu toitumiskava jälgimisele on kadunud pidev magusaisu. Lisaks sellele ka 17 üleliigset kilogrammi.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod