Fitlap toitumiskava tagasiside - Katrin Kreisen

Katrin Kreisen
58 a
Enne
89 kg
Pärast
77 kg
Katrin kaotas tänu toitumiskava jälgimisele 5 kuuga 12 kg! Boonuseks on tunduvalt parem enesetunne ja kappi seisma jäänud riided lähevad jälle selga.

Toitumiskava jälgimist alustasin 19. jaanuaril 2019. aastal, kaaludes 89 kg. Praeguks olen  vabanenud 12 lisakilost. Minu seatud eesmärgini on jäänud veel 8 üleliigset kilogrammi.

Kõige rohkem meeldib mulle Fitlapi toitumiskava juures see, et retsepte on lihtne valmistada ja lisaks on need ka maitsvad.

Tänu kaalukaotusele on mu enesetunne tunduvalt muutunud ja peeglist on hea end vaadata. Paljud kappi seisma jäänud riided lähevad jälle selga.

Tunne on nagu oleksin nooremaks saanud!

Raskushetki nimetan ma “kiusatuseks”, parim viis neist vabaneda on neile järgi anda. Ehk siis kui tahan patustada, siis teen seda nii, et süda paha. Järgmiseks hüppan ratta selga ja sõidan vähemalt 40 km. Näiteks aprillis sõitsin ja käisin üle 600 km. Kui mul on patutoidukord siis ma ka liigun rohkem.

Soovitan alustajatele enda äraproovitud nippe:

  • kavaga alustamiseks sea endale kindel või märgiline aeg (mul näiteks 19.01.19)
  • jaga toidud karpidesse portsudeks

 

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Katrin Kreisen
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Katrin Kreisen

Vaata ka teisi tagasisidesid!

 

 

Grete Merelaid
Julgen tunnistada, et ma ei ole kava jälginud 100% (vitsa mulle), aga sellegipoolest on Fitlap.ee väga hästi mõjunud! Ja nüüd saan ma aru, miks öeldakse, et kaalu langetamine saab alguse köögist ja toitumise muutmisest. On olnud perioode, kus ma olen tõeliselt vähe trenni teinud, kuid samas kaal on sellegipoolest langenud.
Marina Lozovski
Enne
110 kg
Pärast
93.4 kg
Marina naudib nüüd kergemat elu! Koos Fitlapi toitumiskavaga on ta saavutanud tulemuse, mis ei jää kellegile märkamatuks!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod