Suur suvine allahindlus! Osta kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Katrin Kreisen

Katrin Kreisen
58 a
Enne
89 kg
Pärast
77 kg
Katrin kaotas tänu toitumiskava jälgimisele 5 kuuga 12 kg! Boonuseks on tunduvalt parem enesetunne ja kappi seisma jäänud riided lähevad jälle selga.

Toitumiskava jälgimist alustasin 19. jaanuaril 2019. aastal, kaaludes 89 kg. Praeguks olen  vabanenud 12 lisakilost. Minu seatud eesmärgini on jäänud veel 8 üleliigset kilogrammi.

Kõige rohkem meeldib mulle Fitlapi toitumiskava juures see, et retsepte on lihtne valmistada ja lisaks on need ka maitsvad.

Tänu kaalukaotusele on mu enesetunne tunduvalt muutunud ja peeglist on hea end vaadata. Paljud kappi seisma jäänud riided lähevad jälle selga.

Tunne on nagu oleksin nooremaks saanud!

Raskushetki nimetan ma “kiusatuseks”, parim viis neist vabaneda on neile järgi anda. Ehk siis kui tahan patustada, siis teen seda nii, et süda paha. Järgmiseks hüppan ratta selga ja sõidan vähemalt 40 km. Näiteks aprillis sõitsin ja käisin üle 600 km. Kui mul on patutoidukord siis ma ka liigun rohkem.

Soovitan alustajatele enda äraproovitud nippe:

  • kavaga alustamiseks sea endale kindel või märgiline aeg (mul näiteks 19.01.19)
  • jaga toidud karpidesse portsudeks

 

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Katrin Kreisen
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Katrin Kreisen

Vaata ka teisi tagasisidesid!

 

 

Age Vallik
Enne
106 kg
Pärast
85.8 kg
Minu -20 kg. Alustasin siis 106 kilosena märtsis ja hetkel 85,9 kg. Paari viimase kuuga elu igast takistusi ette toonud ja reelt väljas olnud, aga ei anna alla ja võtsin end uuesti käsile, palju veel siiski minna:-D. Tugevat iseloomu kaasvõitlejatele! Päikest
Heike Kitsing
Piisab kui sisestada otsingusse kapis olev toiduaine ja saad juba ruttu mitu head retsepti. Kindlasti kavatsen Fitlapi kasutamist jätkata, et saavutada endale meeldiv peegelpilt.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod