Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Kätlin Vanaselja

Kätlin Vanaselja
26 a
Enne
85 kg
Pärast
70 kg
Fitlapi abil kaalulangetuse teekonda alustanud Kätlin on kaotanud 15 kg, avastanud jõusaali ning naudib komplimente, mis teda tema teekonnal innustavaid.

Oma kaalulangetuse teekonda Fitlapiga alustasin oktoobris, algkaaluga 85 kg. Praeguseks olen kaotanud 15 liigset kilo.

Toitumiskava juures meeldib mulle kõige rohkem see, et minu eest tehakse ära kogu kaloriarvestus. Sealjuures pole ise  vaja pead vaevata, kuidas süüa nii, et kaalu juurde ei tuleks ja kõike oleks parasjagu. Omapäi tegutsedes, sööksin suure tõenäosusega, kas liiga vähe või vastupidi, mõningaid asju liiga palju.

Minu elu on kaalukaotus muutnud vägagi positiivsel suunal. Mul on rohkem energiat oma aastase lapsega tegeleda ja loomulikult komplimendid muutuse üle on innustavad.

Fitlapi abiga on minu elu lihtsam ja kaaluliselt kergem!

Rasketel hetkedel läheb mõnikord “fitlappama” aga juba väiksemgi kaalutõus paneb mõtlema, kas asi on seda väärt. Naasen kõhklemata Fitlapi toitumiskava juurde tagasi. Olen suur magusa ja snäkkide armastaja, kuid tänu Fitlapi toitumiskavale olen selle kiusatuse enda jaoks lihtsalt lahendanud. Võtan hiliseks õhtusöögiks mõne tervisliku näksimise või magusa ampsu. Mis võiks olla parem kui õhtul süüa küüslauguleibasid, juustuküpsiseid või hoopis Brownie kooki ning seda kõike südametunnistuse piinu tundmata.

Mulle tõesti piisab sellest, et ühel toidukorral nädalas on lubatud süüa seda, mida hing ihkab! Kavas aitab edukalt püsida toiduainete vahetamise võimalus. Väga hea ja lihtne võimalus on teha toit endale sobivaks, selleks vahetan retseptist välja toiduaine, mis ei meeldi ning asendan selle millegi meeldivaga. Sedaviisi toimetades, püsivad minu isud kenasti kontrolli all.

Minu soovitused uutele Fitlapi toitumiskavaga liitujatele: alustada võiks tuttavamate toitudega  ning võimalusel valmistada ette mitmekordne kogus toitu. Vastasel korral võib uue elukorraldusega harjumine olla keeruline. Ise alustades, ma eeltoodud vead tegingi. Võtsin esimene nädal  kasutusele kõik erinevad retseptid  ning seetõttu läks palju toitu raisku. Teisel nädalal olin juba palju targem ja elu muutus lihtsamaks! Nüüd võin soovi korral vabalt neli korda päevas erinevaid toite süüa, sest oskan arvestada kapis olemasolevaga ning lemmikretseptide valmistamise õpetuski on meelde jäänud.

Leidsin endale ka uue huviala – käin nüüd usinasti jõusaalis.

Fitlap.ee tagasiside Kätlin Vanaselja

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kätlin Vanaselja

Age Vallik
Enne
106 kg
Pärast
85.9 kg
Minu -20 kg. Alustasin siis 106 kilosena märtsis ja hetkel 85,9 kg. Paari viimase kuuga elu igast takistusi ette toonud ja reelt väljas olnud, aga ei anna alla ja võtsin end uuesti käsile, palju veel siiski minna:-D. Tugevat iseloomu kaasvõitlejatele! Päikest
Jana Ilves
19 a
Enne
87.9 kg
Pärast
70 kg
Mul pole lihtsalt sõnu fitlapi kiitmiseks! Super programm välja mõeldud! Fitlapi abil on nii lihtne kaalu langetada, kui endal vaid soov on. Retseptid taskukohased ning ei nõua palju kokkamist. Kõht täis, enesetunnehea ja rohkemat polegi vaja tahta. See pole lihtsalt dieet vaid elustiil!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod