Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Kätlin Loopere

Kätlin Loopere
Enne
90 kg
Pärast
70 kg
Minu pisike muutus siis alustasin juulis, kaaludes 90 kg nüüd siis 20 kg kergem :) On olnud nii tõuse kui mõõne aga pole hullu ikka täiskäik edasi. Soovkaaluni veel minna kuskil 10-15 kg. Suur aitäh Fitlapi meeskonnale- kes on teinud lihtsalt suurepärase kava. :)

Heihopsti. Minu pisike muutus siis alustasin juulis, kaaludes 90 kg nüüd siis 20 kg kergem  On olnud nii tõuse kui mõõne aga pole hullu ikka täiskäik edasi. Soovkaaluni veel minna kuskil 10-15 kg. Suur aitäh Fitlapi meeskonnale- kes on teinud lihtsalt suurepärase kava. 

Jaanika Raud
Enne
69 kg
Pärast
55 kg
Alustasin 2014. aasta suvel Kaalustalla.ee programmiga, kui kaalusin 69 kg. Kaalust sain alla 5 kg ja siis jätsin kava pooleli. Vahepeal jo-jo´tasin oma kaaluga, kuni otsustasin end tõsiselt kätte võtta: trenn ja toitumine. Mõnda aega sain iseseisvalt hakkama, aga siis hakkasid tihenema ülesöömishood. Oktoobris 2015 liitusin Fitlapiga. Soov oli kaalus alla võtta ja taltsutamatud magusaisud ning sellest tingitud kõhuvaevused kontrolli alla saada.
Terje Sõrmus
Nii ja oma unistuseni on minna veel ainult 3kg. Ma olen ikka nii megahyper rahul Fitlapi meeskonnaga :-). Juba praegu olen saavutanud selle, mida arvasin, et no ei ole võimalik.., aga uskuge või mitte, kõik on saavutatav ja kui uhke olen ma iseenda yle.. nii, et kallid kaaslangetajad, koos lõpuni ja siis hoidma seda super tööd!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod