Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Kätlin Jakson

Kätlin Jakson
26 a
Enne
95 kg
Pärast
72 kg
Kätlin alustas kaalulangetus teekonda 2017. aasta märtsis, kaaludes siis 95 kg. Nüüd 2018. septembris kaalub ta 72 kg ning kaotas kehalt 23 ülekilo.

Alustasin oma kaalukaotuse teekonda 6.märtsil 2017 95 kg pealt, olles mõned kuud tagasi emaks saanud. Ilmselt mõnigi mõtleb, et mis need titakilod siis uuesti maha võtta on, aga no ikka on küll raske. Haiglast koju minnes oli mu kehakaal langenud täpselt niipalju, kui meie laps kaalus. Kodus sai jo-jotatud 2 kg alla, 2 kg juurde, 2 kg alla, 2 kg juurde.

Esimese kahe kuuga võtsin kaalust alla 12 kg ja siis tekkis tagasilöök ja terve suve sai uuesti jo-jotatud- 2 kg juurde, 2 kg alla ning uuesti 2 kg juurde kuniks oktoobrini.

2017. aasta lõpus otsustasime elukaaslasega enda elu muuta

2017. aasta lõpus panime elukaaslasega paika, et uue aasta alguses teeme oma ühise Instagrami konto, kus hakkame jagama enda tegemisi ja toidupilte ning võtame end kokku ja lähme täiel rinnal kaalukaotusega edasi.  Meil kodus kasvamas peagi kahe aastaseks saav pisikene tütar, tema on see kõige suurem motivaator. Tahame oma last õpetada maast ja madalast tervislikult toituma. Ka elukaaslane motiveerib mind palju- hoiab kätt pulsil nagu öeldakse. Lisaks on meil elukaaslasega Instagramis ühine konto (Kivistikuperevormi), kus jälgime päris mitmeid kasutajaid, kes tegelevad spordi või mõne muu tervist puudutava teguriga. Postitame Instagrami ka igapäevaselt pilte, et teistele mitte pettumust valmistada, sest me ise oleme päris mitmetele inimestele motivatsiooniks.

Oma esimese mõõtmise tegime jaanuari alguses ja mul on täna nii meeletult kahju, et oma keha märtsis ei mõõtnud. Jaanuari alguses oli mu kehakaal 86 kg ning kaal kadus ilusti, kavas püsisime ka tublisti. Fitlap toitumiskava juures meeldib kõige enam paindlikkus, maitsvad toidud ning ostunimekiri, mida on mugav kasutada. Aprilli alguses käisin ma südameoperatsioonil ja taastumine võttis oodatust kauem aega, ning siis tulid vanad harjumused jo-jotamise osas tagasi. Üsna kiiresti sai omal peas selgeks mõeldud, et nii ei tohi ja hakkasin ennast vaikselt liigutama ja uuesti kava jälgima.  Tänu sellele kadus jaanuarist kuni septembrini mu kehalt 37 cmi!

Uued eesmärgid vajavad täitmist

Augustikuu on olnud selline, kus on olnud patutoidukordade asemel patupäevad ning kaal on seisnud, aga enda lohutuseks võib öelda, et kuna olen nii tubli olnud, siis pole sellest lugu. Tänu kaalukaotusele on mul rohkem võhma ja energiat. Terve keha, terve vaim- rohkemat täpsustust see ilmselt ei vaja. Septembrikuu on käes ning nüüd tuleb hakata treenima, et saaks suveks ilusa keha, millega pole piinlik randa minna, aga egas muud polegi kui sajaga edasi minna, sest uued eesmärgid vajavad täitmist.

Teistele kasutajatele soovitan: Sea endale reaalne ja kindel eesmärk. Pole mõtet eesmärgiks seada ulmelisi numbreid, alustada tuleb tasa ja targu. Leia lahendused kodust eemal olles õigeks toitumiseks. Nii palju kui on retsepte, nii palju on ka erinevaid võimalusi. Väljas einestamas käies vali selline toit, mis on toitumiskavas olevale retseptile enam sarnane. Pane iga nädala lõpus terve nädala menüü paika ja osta poest korraga näiteks kolme päeva toit – ikka ostunimekirja alusel, sedasi jäävad emotsiooniostud tegemata.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kätlin Jakson

Vaata ka teiste tublide klientide edulugusid.

Leena Koplik
Tere ilusat hommikut! Täna sai siis 6 kuud täis ja otsustasin ka endast märku anda. Kuna olin juba endaga rahul kolme kuu pärast kui -10 oli =D,siis võttis ikka aaega et veel alla sada aga nüüd siis -15 kg ja -67cm. Ja veel hea meel mul on oma tütre üle kes minu kõrval 1,5 kuuga saavutas -8kg Suured tänud kõigile kes seda super programmi koostas ja mutugi ka teie kõik kes kaasa teevad ja oma nipid jagavad ja ka toetavad =D .Mõned pildid siis ka =D
Karmen Sabiin
52 a
Enne
82.3 kg
Pärast
78.6 kg
Kokku on kaotatud - 30 cm. Puusalt -10 cm! :-)

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod