Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Karmen Mägi

Karmen Mägi
33 a
Enne
113 kg
Pärast
75 kg
Karmen alustas Fitlapi toitumiskava kasutamist, kui kaalus 113 kg, ta kaotas 7 kuuga 38 kg.

Alustasin Fitlapi toitumiskava jälgimist 5. aprillil 2018. aastal. Kaalusin tollal 113 kohutavat kilogrammi. 2018. aasta novembriks kaotsin 38 kg ning hetkel kaalun 75 kg.

Kõige rohkem mulle meeldib Fitlapi juures see, et ma ei tunne, et oleksin dieedil.

Fitlap muutis mu elu…

Neid muutuseid on väga palju, alustades tervisest, lõpetades enesetundega. Tänu kaalulangusele sain seljatatud diabeedi ja mu tervis on nüüdseks väga korras. Ma ei pea enam pead murdma, kas mulle mõni ilus riietusese ka selga läheb. Lisaks on mul tekkinud nii palju uut energiat, et on juba uued sihid ja alustasin nüüd teekonda aktiivselt ka spordisaalis ja ujulas.

Motivatsiooni aitab üleval hoida vanade fotode vaatamine, meenutamine kui raske mul oli olla tippkaalus ja milline ma enam kunagi olla ei tahaks.

Minu soovitus teistele kasutajatele: “Kindlasti algul planeerige oma nädalad toidutegemisel ette, hiljem tuleb juba jooksvalt ja käigupealt toitude valmistamine. Kui algul kohe ei hakka kaal langema, siis ei tohi alla anda ja mõelda, et see kava mulle ei sobi. Kui ei lähe kaal, siis näiteks mõõda end. Järsku on hoopis sentimeetrid need, mis kahanevad. Leia endale kaasvõitleja, ühiselt pilte ja retsepte jagades, on motivatsioon koguaeg olemas.”

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Karmen Mägi
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Karmen Mägi
Epp Mäll
Enne
94 kg
Pärast
83 kg
Ilusat hommikut! Panen ka oma teekonna siia ülesse. Alustasin Fitlapiga oktoobrist 2015.a tütre soovitusel. Kaalusin siis 94 kg. Esimesel pildil isegi 96 kg. Teine pilt tehtud 2016. mai ja kaal 83 kg. Väga märkamatult ja kergelt läksid esimesed 10 kg.
Eliis Viljaste
Aitäh FitLap'ile!!! Tunnen end imekaunina olles 35 kg kergem, kui enne. Kuigi pole suutnud "reel" püsida 100%, siis minna veel natukene selle kaaluni, mida soovisin algselt. Seejärel vaja vaid "vormida" ilusad lihased!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod