Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Karmen Mägi

Karmen Mägi
33 a
Enne
113 kg
Pärast
75 kg
Karmen alustas Fitlapi toitumiskava kasutamist, kui kaalus 113 kg, ta kaotas 7 kuuga 38 kg.

Alustasin Fitlapi toitumiskava jälgimist 5. aprillil 2018. aastal. Kaalusin tollal 113 kohutavat kilogrammi. 2018. aasta novembriks kaotsin 38 kg ning hetkel kaalun 75 kg.

Kõige rohkem mulle meeldib Fitlapi juures see, et ma ei tunne, et oleksin dieedil.

Fitlap muutis mu elu…

Neid muutuseid on väga palju, alustades tervisest, lõpetades enesetundega. Tänu kaalulangusele sain seljatatud diabeedi ja mu tervis on nüüdseks väga korras. Ma ei pea enam pead murdma, kas mulle mõni ilus riietusese ka selga läheb. Lisaks on mul tekkinud nii palju uut energiat, et on juba uued sihid ja alustasin nüüd teekonda aktiivselt ka spordisaalis ja ujulas.

Motivatsiooni aitab üleval hoida vanade fotode vaatamine, meenutamine kui raske mul oli olla tippkaalus ja milline ma enam kunagi olla ei tahaks.

Minu soovitus teistele kasutajatele: “Kindlasti algul planeerige oma nädalad toidutegemisel ette, hiljem tuleb juba jooksvalt ja käigupealt toitude valmistamine. Kui algul kohe ei hakka kaal langema, siis ei tohi alla anda ja mõelda, et see kava mulle ei sobi. Kui ei lähe kaal, siis näiteks mõõda end. Järsku on hoopis sentimeetrid need, mis kahanevad. Leia endale kaasvõitleja, ühiselt pilte ja retsepte jagades, on motivatsioon koguaeg olemas.”

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Karmen Mägi
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Karmen Mägi
Merle Red
44 a
Enne
87 kg
Pärast
73 kg
Selline pisike muutus :). Esimesel pildid kaalusin 87 kg ja teisel 73 kg. Minna veel natuke, et saada ette esimeseks numbriks 6. Ei uskunud et selline muutus vōimalik, aga Fitlapiga teeb imesid :).
Anu Laarmaa
33 a
Enne
74 kg
Pärast
60.5 kg
4 kuuga kaotasin enda kehakaalust -13,5 kg! Fitlapist on saanud minu uus eluviis!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod