Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Karmen Mägi

Karmen Mägi
33 a
Enne
113 kg
Pärast
75 kg
Karmen alustas Fitlapi toitumiskava kasutamist, kui kaalus 113 kg, ta kaotas 7 kuuga 38 kg.

Alustasin Fitlapi toitumiskava jälgimist 5. aprillil 2018. aastal. Kaalusin tollal 113 kohutavat kilogrammi. 2018. aasta novembriks kaotsin 38 kg ning hetkel kaalun 75 kg.

Kõige rohkem mulle meeldib Fitlapi juures see, et ma ei tunne, et oleksin dieedil.

Fitlap muutis mu elu…

Neid muutuseid on väga palju, alustades tervisest, lõpetades enesetundega. Tänu kaalulangusele sain seljatatud diabeedi ja mu tervis on nüüdseks väga korras. Ma ei pea enam pead murdma, kas mulle mõni ilus riietusese ka selga läheb. Lisaks on mul tekkinud nii palju uut energiat, et on juba uued sihid ja alustasin nüüd teekonda aktiivselt ka spordisaalis ja ujulas.

Motivatsiooni aitab üleval hoida vanade fotode vaatamine, meenutamine kui raske mul oli olla tippkaalus ja milline ma enam kunagi olla ei tahaks.

Minu soovitus teistele kasutajatele: “Kindlasti algul planeerige oma nädalad toidutegemisel ette, hiljem tuleb juba jooksvalt ja käigupealt toitude valmistamine. Kui algul kohe ei hakka kaal langema, siis ei tohi alla anda ja mõelda, et see kava mulle ei sobi. Kui ei lähe kaal, siis näiteks mõõda end. Järsku on hoopis sentimeetrid need, mis kahanevad. Leia endale kaasvõitleja, ühiselt pilte ja retsepte jagades, on motivatsioon koguaeg olemas.”

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Karmen Mägi
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Karmen Mägi
Kaire Tagel
Enne
91.3 kg
Pärast
78 kg
Lisan siia ühe parema võrdluse: enne ja pärast pildid. Vahe piltidel 13 kg, hetkel, aga kindlasti on soov veel 5 kg vähemaks saada. Hetke kaal 78 ja alustasin 91,3 kg pealt rada
Mari Laanemets
Enne
117 kg
Pärast
68 kg
Tere, ma olen Mari. Mulle meeldib süüa ja süüa teha. Esimesel pildil olen 117 ja teisel 68, aga hetkel 74 kg enda lollusega. Tean, et selle menüüga saan 62 kg aasta lõpuks kätte, nagu soovin.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod