Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Karmen Mägi

Karmen Mägi
33 a
Enne
113 kg
Pärast
75 kg
Karmen alustas Fitlapi toitumiskava kasutamist, kui kaalus 113 kg, ta kaotas 7 kuuga 38 kg.

Alustasin Fitlapi toitumiskava jälgimist 5. aprillil 2018. aastal. Kaalusin tollal 113 kohutavat kilogrammi. 2018. aasta novembriks kaotsin 38 kg ning hetkel kaalun 75 kg.

Kõige rohkem mulle meeldib Fitlapi juures see, et ma ei tunne, et oleksin dieedil.

Fitlap muutis mu elu…

Neid muutuseid on väga palju, alustades tervisest, lõpetades enesetundega. Tänu kaalulangusele sain seljatatud diabeedi ja mu tervis on nüüdseks väga korras. Ma ei pea enam pead murdma, kas mulle mõni ilus riietusese ka selga läheb. Lisaks on mul tekkinud nii palju uut energiat, et on juba uued sihid ja alustasin nüüd teekonda aktiivselt ka spordisaalis ja ujulas.

Motivatsiooni aitab üleval hoida vanade fotode vaatamine, meenutamine kui raske mul oli olla tippkaalus ja milline ma enam kunagi olla ei tahaks.

Minu soovitus teistele kasutajatele: “Kindlasti algul planeerige oma nädalad toidutegemisel ette, hiljem tuleb juba jooksvalt ja käigupealt toitude valmistamine. Kui algul kohe ei hakka kaal langema, siis ei tohi alla anda ja mõelda, et see kava mulle ei sobi. Kui ei lähe kaal, siis näiteks mõõda end. Järsku on hoopis sentimeetrid need, mis kahanevad. Leia endale kaasvõitleja, ühiselt pilte ja retsepte jagades, on motivatsioon koguaeg olemas.”

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Karmen Mägi
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Karmen Mägi
Merli Kuusik
41 a
Enne
98 kg
Pärast
80 kg
Motivatsioon on suur ja täna veelgi rohkem, sest pilt tõestab, et ma liigun õiges suunas. Lõppeesmärki ma veel ei tea, aga ma tean, et kaal on kaal, sest ideaalne kaal on ilmselt siis, kui ma ise tunnen ennast õnnelikult oma kehas. Mina aga tänan Fitlapi meeskonda :-).
Heiki Sannik
Enne
98 kg
Pärast
88 kg
Kaotasin 2,5 kuuga 10 kg! Tunnen end enda kehas järjest paremini!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod