Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Kadi Ovsjannikov

Kadi Ovsjannikov
38 a
Enne
98 kg
Pärast
82 kg
Fitlapi toitumiskava abil on maha läinud 16 kg ja kadunud tervelt kehalt lausa 62 cm. Armastan end nüüd rohkem. Fitlap on elustiil ja sööme kava toite terve perega.

Liitusin Fitlapi toitumiskavaga 2017 a. märtsis, kava jälgimisega alustasin aprillis. Alustades oli kaal 98 kg, hetkel näitab kaalunumber 82 kg. Langetanud olen 16 kg, sentimeetreid on tervelt kehalt kadunud lausa 62. Fitlap on nüüd mu elustiil ning sööme kava toite terve perega.

Toitumiskava juures meeldib mulle kõige enam selle lihtsus ja retseptide mitmekesisus. Paljud retseptid on sarnased neile, mida juba varasemalt igapäevaselt kasutasin. Meeldib see, et menüüs saab retsepte väga kergelt vahetada. Ühesõnaga – kõik meeldib.

Kaalukaotusega on toimunud minu elus suur muutus – ma ise armastan end nüüd rohkem. Raskematel hetkedel ei lase ma motivatsioonil kaduda, vaid mõtlengi, et selline tasakaalustatud toitumine on nüüd mu elustiil. Hea on see, et magustoitude retsepte on palju ning loobuma ei pea tegelikult millestki.

Soovitaksin teistele toitumiskavaga alustajatele mitte loobuda. Retseptid tahavad katsetamist ja keha harjumist. Minu jaoks oligi veidi raske see, et tahtsin kohe tulemust näha. Aga tuleb olla kannatlik. Arvestada tuleks ka sellega, et tervislik maksab rohkem. Aga nagu minu tulemuselt näha võib, on see kõik seda väärt.

Loe lisaks ka Viivika tagasisidet, kes on samuti Fitlapi toitumiskava abil kaotanud oma kehalt suure hulga sentimeetreid ja 15 lisakilo.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kadi Ovsjannikov
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Kadi Ovsjannikov

 

Iljana Kaupuz
29 a
Enne
64 kg
Pärast
53 kg
Tunnen end palju paremini ja enesekindlamana. Soovitan siiralt kasutada Fitlapi, see tõesti toimib!
Anne Sang
32 a
Natuke veel ja ongi käes. Hetkel -10 kg Fitlapiga.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod