Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Kadi Orm

Kadi Orm
Esimese 4 kuuga oligi u 10kg kadunud. Suvel oli veidi raskem jälgida ja nüüd üritan ennast taas kokkuvõtta ja tubliks hakata.  Olin juba suhteliselt lootuse kaotanud ja ei uskunud, et miskit võiks minu puhul toimida. Nüüd aga olen nii rahul ja jätkan oma teekonda. Aitähh Fitlap! Tänan toetus eest!

Aitähh Fitlap!
Minu teekond sai alguse siis, kui kaalu number ületas kahekohalise numbri. See nr mis mulle kaalult otsa vaatas, oli ikka kohutav. Enesehinnang muidugi väga madal ja ammugi ei julgenud ma jõusaali või rühmatreeningusse minna. 2015.a. augustis võtsin vastu otsuse, et hakkan käima jõusaalis. Polnud ühtegi eesmärki peale kaalu kaotamist. Ühtäkki tekkisidki trennipäevad. Kui juhtuski haigus mind ,,kollitama” trennipäevadel, siis tekkisid süümekad- teadsin, et pean kusagil mujal olema, kui kodus.
Sõbrannaga võtsime osa kaalustalla.ee loosist, kus me mõlemad võitsime kuu aja programmi kasutuse. Siis isegi Fitlapi polnud veel olemas. Hakkasin vaikselt järgima tublide muutujate pilte ja lugusid ning see innustas mind ka väga palju.
2016 a veebraris käisin sünnipäeval, kus mu tädi ütles, et ta on Fitlapi teinud 3 kuud ja kaotanud 11 kg ja ta on näind, et ma Fitlapi teemas Facebookis jälgimas aga kas ma ei olegi Fitlapiga ühinenud?!. See kuidas ta muutunud oli ja kuidas ta rääkis sellest programmist nii õhinal ja ütles, et ta on täielik fänn pani mind ka koheselt Fitlapiga liitumist soetama. Ühinesin Fitlapiga veebruari kuu viimasel päeval. Praktiliselt 2 kuud peale esimese pildi tegemist.
Esimese 4 kuuga oligi u 10kg kadunud. Suvel oli veidi raskem jälgida ja nüüd üritan ennast taas kokkuvõtta ja tubliks hakata.
Olin juba suhteliselt lootuse kaotanud ja ei uskunud, et miskit võiks minu puhul toimida. Nüüd aga olen nii rahul ja jätkan oma teekonda. Aitähh Fitlap! Tänan toetus eest!

Elina Oikimus
Täna on mul väike tähtpäev :) Olen olnud teie meeldivas seltskonnas ja kavasid jälginud 6 kuud. Alustasin kavaga 15 eur nädalas ja paari nädala pärast läksin üle Fitlapi. Alguses tundus küll ebatõonäoline, et järjekordne asi mida ma katsetan, kas see ka õnnestub. Võib öelda, et olin positiivselt üllatunud, kui kaal mõnusasti langema hakkas. Olen eelnevalt proovinud erinevaid dieete, aga pole mingeid suuri muutusi suutnud saavutada. Fitlap nende kõrval on ikka suurepärane. Tõusude ja mõõnadega on 6 kuuga läinud 19,4 kg ja kogu kehalt on kadunud 73,5 cm. Kuna mul oli ka suur algkaal(115,4kg), siis on minu teekond alles poolepeal. Tänu toredatele treeneritele ja vahavale treeningkavale olen leidnud enda jaoks jooksmise. Ma pole kunagi spordist lugu pidanud, nüüd aga naudin jooksmist.
Kristy Roostfeldt
35 a
Enne
84 kg
Pärast
71.9 kg
Astun kaalule ja see, mis sealt vastu vaatab, meeldib mulle. Samuti teiste inimeste komplimendid, et näen hea välja.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod