Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Jane Kleen

Jane Kleen
Enne
99.3 kg
Pärast
77 kg
Veebruaris otsustasin et aitab, nii enam edasi minna ei saa! Tervis on palju parem, selg ei valuta enam ja jaksu on palju rohkem.

Jane tagasiside

Mõtlesin näidata ka teile enda väikest muutust, olen umbes nelja kuuga raputanud maha endalt 20kg. Umbes 10-15kg veel minna. Üsna häbi on esimest pilti üldse kellegile näidata. Esimene pilt on tehtud 8,5 kuud peale sünnitust. Kaal hakkas tõusma peale esimese lapse sündi, veel rohkem peale teise lapse sündi. Lihtsalt ei jõudnud süüa ja õhtuti lasin näost sisse kõike, mis kõhtu mahtus..ja nii see kaal aina tõusis ja tõusis.

Veebruaris otsustasin et aitab, nii enam edasi minna ei saa! Uni on ka palju parem ning jaksan vabalt peale 6-8h und üles tõusta, varem olin nii väsinud.

Aitäh Fitlap!

Kas sina tahaksid olla järgmine? Haara võimalusest ja alusta juba täna!

Jane Kleen tagasiside
Jane Kleen tagasiside
Liina Kiisa
Enne
81.4 kg
Pärast
74 kg
Tihti vajavad inimesed juukseuuringule tulles ka lihtsalt nõu tervisliku toitumise osas- organism on meil siiski üks tervik. Olen mitmeid kordi Fitlap´i soovitanud. Tänud teile, et panustate eesti rahva tervisesse ja palju jõudu edasiseks!
Jenni Õun
Minu 3 kuud sai täna täis. Fitlap on supper. Kõht on täis ja toidud on maitsvad: -16,7 kg väiksem!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod