Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Jane Kleen

Jane Kleen
Enne
99.3 kg
Pärast
77 kg
Veebruaris otsustasin et aitab, nii enam edasi minna ei saa! Tervis on palju parem, selg ei valuta enam ja jaksu on palju rohkem.

Jane tagasiside

Mõtlesin näidata ka teile enda väikest muutust, olen umbes nelja kuuga raputanud maha endalt 20kg. Umbes 10-15kg veel minna. Üsna häbi on esimest pilti üldse kellegile näidata. Esimene pilt on tehtud 8,5 kuud peale sünnitust. Kaal hakkas tõusma peale esimese lapse sündi, veel rohkem peale teise lapse sündi. Lihtsalt ei jõudnud süüa ja õhtuti lasin näost sisse kõike, mis kõhtu mahtus..ja nii see kaal aina tõusis ja tõusis.

Veebruaris otsustasin et aitab, nii enam edasi minna ei saa! Uni on ka palju parem ning jaksan vabalt peale 6-8h und üles tõusta, varem olin nii väsinud.

Aitäh Fitlap!

Kas sina tahaksid olla järgmine? Haara võimalusest ja alusta juba täna!

Jane Kleen tagasiside
Jane Kleen tagasiside
Agnes-Carmen Olju
Enne
108.6 kg
Pärast
98.6 kg
Aitäh, suurepärase programmi eest! Liitusin 11.04.2015. Kehakaal oli 108,6 kg. Tänaseks on kuu möödas ja ma olen 10 kg kergem.
Ave Ummalas
Hei hei kaasvõitlejad. Liitusin aprillis 2016, tänaseks (september) olen maha söönud 15 kg ja jäänud 49 cm õhemaks. Tänu Fitlapile on samm kergem ja meel rõõmsam ning teekond teiega jätkub ....;)

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod