Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Jane Kleen

Jane Kleen
Enne
99.3 kg
Pärast
77 kg
Veebruaris otsustasin et aitab, nii enam edasi minna ei saa! Tervis on palju parem, selg ei valuta enam ja jaksu on palju rohkem.

Jane tagasiside

Mõtlesin näidata ka teile enda väikest muutust, olen umbes nelja kuuga raputanud maha endalt 20kg. Umbes 10-15kg veel minna. Üsna häbi on esimest pilti üldse kellegile näidata. Esimene pilt on tehtud 8,5 kuud peale sünnitust. Kaal hakkas tõusma peale esimese lapse sündi, veel rohkem peale teise lapse sündi. Lihtsalt ei jõudnud süüa ja õhtuti lasin näost sisse kõike, mis kõhtu mahtus..ja nii see kaal aina tõusis ja tõusis.

Veebruaris otsustasin et aitab, nii enam edasi minna ei saa! Uni on ka palju parem ning jaksan vabalt peale 6-8h und üles tõusta, varem olin nii väsinud.

Aitäh Fitlap!

Kas sina tahaksid olla järgmine? Haara võimalusest ja alusta juba täna!

Jane Kleen tagasiside
Jane Kleen tagasiside
Janne Valk
Aitäh Fitlap! Nii tore on end saledaks süüa!
Ingliina Aava
Enne
72 kg
Pärast
60 kg
Otsustasin jagada teiega enda edusamme piltide näol.Liitusin Fitlapiga eelmine aasta ,aga tervislikel ja ka muudel põhjustel haarasin härjal sarvist 1.jaanuar 2016....alustasin algkaaluga 72 kg ja nüüd vaatab kaalult vastu 60 kg...seega palju üleliigset on läinud.Tagasi on tulnud austus oma keha vastu ja minna edasi terve ja ilusana!!! Tänud Heikkile ja Renele kavade koostamise eest,toetuse ja kindlasti soovin edu kõikidele,kellega käime sama rada...peamine on järjepidevus ja tahe!☺

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod