Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Jaanika Paimre

Jaanika Paimre
47 a
Enne
106 kg
Pärast
68 kg
Jaanika on 47. aastane viie lapse ema, kes toitumiskava abil kaotas 38 üleliigset kilogrammi ning kogu kehalt lausa 104 cmi.

Alustasin Fitlapi toitumiskava jälgimist 28.06.2018, kaalusin siis 106 kg.  Ainult toitumiskava jälgides kaotasin esimese poole aastaga 27 kilogrammi. Nüüd on kogu minu teekonnast möödas 10 kuud ning olen oma kehalt kokku kaotanud 104 cmi ning 38 kg. Hetkel on kaal 68 kg. Lisaks toitumisele käin ka enda pesamunaga jalutuskäikudel.

Fitlap muutis mu elustiili…

Fitlapi juures meeldib mulle, et kava jälgimine on lihtne, et ei pea mõtlema mida süüa teha. Tänu kaalulangusele olen muutnud oma toitumisharjumusi, hilisõhtune suur kõhutäis on asendunud poole väiksema kogusega, tänu sellele ma ei näksi enam. Samuti alkoholist loobusin 100% ja suhkru asendasin steviaga, selle tulemusena on tunduvalt parem enesetunne kui varem. Mulle meeldivad väga lihtsad retseptid näiteks supid.

Rasketel hetkedel on suureks abiks on Fitlapi toetusgrupp ja sõbrad, kes samuti kaalu langetavad. Alguses olid pereliikmed ja sõbrad imestunud, et selliste toidukogustega saab kaalu langetada, muidugi oli ka neid, kes arvasid, et see on ajutine, et paar kuud jälgin. Nüüd on need kahtlejad aga ka ise Fitlapi kasutajad.

Kui alustasin ei tahtnud teha patutoidukorda, nüüd aga juba naudin, et saan teha nädalas patutoidukorra ning külas olles kooki nautida. Samuti kui on kiiremad ajad, siis saab kenasti kavas püsida, sest on palju kiirelt valmivaid retsepte näiteks võileivad. Samuti on kõik toidud maitsvad!

Minu soovkaaluks on 67 kg ehk veel paar kilogrammi kaotada. Jätkan ka kindlasti edasi Fitlapiga, sest tahan kinnistada enda toitumisharjumusi.

Teistele kasutajatele soovitan: “Alustada tuleks kohe!”

Loe ka teiste tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Pille Juur
Enne
83 kg
Pärast
75.1 kg
Esimene pilt enne kaalulangetust 83 kg ja teine 75,1 kg. Aega on läinud 7 nädalat. Pikk pikk maa veel minna.
Sirly Pärnaste
Enne
92 kg
Pärast
73 kg
Alustasin oktoobris 2015.a 92 kg pealt ning hetkel kaalun 73 kg. Kevadel suutsin vahepeal ka 69 kg peale saada, aga suvel võtsin natuke lebomalt ja natuke tuli tagasi. Nüüd võtsin ennast jälle kokku ja lähen uue hooga edasi, sest natuke on veel minna enne, kui säilitama hakkan :). Suur suur kummardus ja aitäh tervele Fitlapi meeskonnale ! :)

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod