Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Jaanika Paimre

Jaanika Paimre
46 a
Enne
107 kg
Pärast
80 kg
Kaotasin Fitlapi toitumiskava abil 27 kg! Tegin seda ainult toitumisega. Kava jälgimine on muutnud minu elustiili!

Alustasin Fitlapi toitumiskava jälgimist 28.06.2018, kaalusin siis 107 kg. Ainult toitumiskava jälgides, kaotasin 6 kuuga -27 kg, nüüd näitab minu kaalunumber 80 kg. Ma ei teinud trenni, kuid mu päevad on üsna aktiivsed. Kogu kehalt on kadunud kokku 84 cmi.

Fitlap muutis mu elustiili…

Fitlapi juures meeldib mulle, et kava jälgimine on lihtne, et ei pea mõtlema mida süüa teha. Tänu kaalulangusele olen muutnud oma toitumisharjumusi, hilisõhtune suur kõhutäis on asendunud poole väiksema kogusega, tänu sellele ma ei näksi enam. Samuti alkoholist loobusin 100% ja suhkru asendasin steviaga, selle tulemusena on tunduvalt parem enesetunne kui varem. Mulle meeldivad väga lihtsad retseptid näiteks supid.

Rasketel hetkedel on suureks abiks on Fitlapi toetusgrupp ja sõbrad, kes samuti kaalu langetavad. Mind motiveerib iga neljapäevane kaalumine ja teadmine, et selle nimel tuleb pingutada.

Kui alustasin ei tahtnud teha patutoidukorda, nüüd aga juba naudin, et saan teha nädalas patutoidukorra ning külas olles kooki nautida.

Minu soov oleks veel kaotada 10 kg, loodan selle suveks saavutada.

Teistele kasutajatele soovitan: see muudab elustiili, ei ole vaja karta, et ei saa hakkama, toitude valik on igale maitsele ja tulemuseks parem enesetunne. Kui juba kilod kaovad, siis süstida enesesse usku ja vastu pidada.

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Jaanika Paimre
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Jaanika Paimre

Loe ka teiste tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Heiki Sannik
Enne
98 kg
Pärast
88 kg
Kaotasin 2,5 kuuga 10 kg! Tunnen end enda kehas järjest paremini!
Sirje Roo
Enne
74 kg
Pärast
66 kg
Alustasin 9. jaanuaril 74 kg. Tänaseks on sellest saanud 66 kg. Kokku on minu kehalt kadunud 43 cm :-). Veel 6 cm, siis on ilus ümmargune number käes! :-)

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod