Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Jaanika Paimre

Jaanika Paimre
46 a
Enne
107 kg
Pärast
80 kg
Kaotasin Fitlapi toitumiskava abil 27 kg! Tegin seda ainult toitumisega. Kava jälgimine on muutnud minu elustiili!

Alustasin Fitlapi toitumiskava jälgimist 28.06.2018, kaalusin siis 107 kg. Ainult toitumiskava jälgides, kaotasin 6 kuuga -27 kg, nüüd näitab minu kaalunumber 80 kg. Ma ei teinud trenni, kuid mu päevad on üsna aktiivsed. Kogu kehalt on kadunud kokku 84 cmi.

Fitlap muutis mu elustiili…

Fitlapi juures meeldib mulle, et kava jälgimine on lihtne, et ei pea mõtlema mida süüa teha. Tänu kaalulangusele olen muutnud oma toitumisharjumusi, hilisõhtune suur kõhutäis on asendunud poole väiksema kogusega, tänu sellele ma ei näksi enam. Samuti alkoholist loobusin 100% ja suhkru asendasin steviaga, selle tulemusena on tunduvalt parem enesetunne kui varem. Mulle meeldivad väga lihtsad retseptid näiteks supid.

Rasketel hetkedel on suureks abiks on Fitlapi toetusgrupp ja sõbrad, kes samuti kaalu langetavad. Mind motiveerib iga neljapäevane kaalumine ja teadmine, et selle nimel tuleb pingutada.

Kui alustasin ei tahtnud teha patutoidukorda, nüüd aga juba naudin, et saan teha nädalas patutoidukorra ning külas olles kooki nautida.

Minu soov oleks veel kaotada 10 kg, loodan selle suveks saavutada.

Teistele kasutajatele soovitan: see muudab elustiili, ei ole vaja karta, et ei saa hakkama, toitude valik on igale maitsele ja tulemuseks parem enesetunne. Kui juba kilod kaovad, siis süstida enesesse usku ja vastu pidada.

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Jaanika Paimre
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Jaanika Paimre

Loe ka teiste tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Tiina Larionov
Enne
83.5 kg
Pärast
76 kg
Nu vot, palusin ka poja appi ja sain mingid pildid. Kadunud on vaid 7,5 kilo, aga tundub, et kõike on rohkem: energiat, rõõmu ja mida kõike veel. Alustasin 28 detsember 2015 - sellest päevast ka esimene pilt. Kaal oli siis 83,5. Teine tehtud täna. Kaalul number 76. No mis seal salata - ma pole päris tubli olnud - ikka üles-alla.
Heidi Uiga
Enne
112 kg
Pärast
82 kg
Päris algus oli 112 kilo pealt, pildil on kaal 106 kg ja nüüd 82 kg. Tasa ja targu ja toimib...edu ja maitsvaid ampse kõigile sel teel.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod