Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Iris Haiba

Iris Haiba
45 a
Enne
75 kg
Pärast
56 kg
Iris kaotas oma kehakaalust üleliigsed -19 kg! Ta tegi seda toetava tugivõrgustiku ning Fitlapi abiga! Loe täpsemalt tema tagasisidest!

Salakaval kaaluosuti suutis end 2017. aastal kuidagi lausa 75 kg peale nihverdada. Omaarust vaatas peeglist täiesti kena inimene vastu, kuigi püksid ja kleidid pitsitasid ning poest tuli suuremaid numbreid vaadata. Siis aga nägin oma silmaga ühe imelise muusiku muutumist ja oma üllatuseks leidsin ta Fitlapi tublimate rubriigist. See sai viimaseks tõukeks, et end käsile võtta. Kuigi olin mitmel korral proovinud ja siis alla andnud, seega otsustasin läbimõeldult tegutseda.

Minu elu Fitlap toitumiskava kasutades on suurepärane!

Üks asi on Fitlapis näpuga järge ajada, retsepte päevaks valida, ostunimekirja koostada. See on tegevus ja rutiin. Aga see ei pruugi taga kaalulangust, kui probleem on tegelikult kuskil mujal. Iseennast kuulates ja jälgides sain aru, et olen lohutussööja. Kui midagi läks hästi, siis premeerisin end näiteks pähklitega, kui halvasti, siis pisaratega koos sai alla neelatud ka mõni komm. Kui ma õppisin ära endalt küsimise, miks ma kavaväliselt midagi soovin suhu pista, siis sain vastused oma muredele ja tasuks hakkas ka kaal langema.

Tundub maru lihtne, kuid olen toetust saanud psühholoogiaalasest kirjandusest, Fitlapi toetusgrupist, blogi kommentaatoritelt. Seega olen veendunud, et suur kaalulangetaja vajab tugivõrgustikku, vahel ka terapeudi abi, sest suur kaal ei kuku taevast, vaid on seotud sageli mõne psühholoogilise murega. Minul oli tugivõrgustik olemas ja nii, kavast kinni pidades, langes kaal soovkaalust lausa paar kilo alla poole– oma ehmatuseks vaatas augustikuumuses kaalult vastu 56,4 kg.

Tänu kaalulangusele on sport mu ellu tagasi tulnud. Hommikuti jooksen 5 km, varsti hakkab rahvatants ning ujulahooaeg. Olin veendunud, et üle 40-sel on kaalulangetus keeruline ja tuleb pehme ihuga leppida, kuid nüüd vaatab 45-sena peeglist selline mimm vastu, et hoidke alt. Kavatsen fitlapitamist kaaluhoidmise nimel jätkata, sest toidud on nii head, menüü ja ostunimekirja koostamine on nii mugavad ja miljon vahetusvarianti – vat see on super!

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Iris Haiba
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Iris Haiba

Vaata ka teiste tublide klientide edulugusid.

 

 

 

Triin Tilk
Enne
105.4 kg
Pärast
89.2 kg
Alustasin 02.01.2015 105,4 kg ja täna 28.04.2015 on kaal 89.2 kg. Suured tänud poistele ja Piretile kelle pildid panid mind mõtlema. Hiljemalt aasta lõpuks kaalun 65 kg. Päikest kõigile

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod