Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Heli Laurimaa

Heli Laurimaa
Pilte vaadates jõudsin pildini, mis on tehtud sellel aastal märtsi alguses (märtsi lõpus alustasin Fitlapiga). Paningi kokku märtsi alguses tehtud pildi ja eile hommikul tehtud pildi. 5 kuuga olen kaotanud -18kg.

Pilte vaadates jõudsin pildini, mis on tehtud sellel aastal märtsi alguses (märtsi lõpus alustasin fitlapiga). Paningi kokku märtsi alguses tehtud pildi ja eile hommikul tehtud pildi. 5 kuuga olen kaotanud -18kg. Nüüd seda pilti vaadates saan ma ise ka vahest aru.

 

Merli Kuusik
41 a
Enne
98 kg
Pärast
80 kg
Motivatsioon on suur ja täna veelgi rohkem, sest pilt tõestab, et ma liigun õiges suunas. Lõppeesmärki ma veel ei tea, aga ma tean, et kaal on kaal, sest ideaalne kaal on ilmselt siis, kui ma ise tunnen ennast õnnelikult oma kehas. Mina aga tänan Fitlapi meeskonda :-).
Jaanika Raud
Enne
69 kg
Pärast
55 kg
Alustasin 2014. aasta suvel Kaalustalla.ee programmiga, kui kaalusin 69 kg. Kaalust sain alla 5 kg ja siis jätsin kava pooleli. Vahepeal jo-jo´tasin oma kaaluga, kuni otsustasin end tõsiselt kätte võtta: trenn ja toitumine. Mõnda aega sain iseseisvalt hakkama, aga siis hakkasid tihenema ülesöömishood. Oktoobris 2015 liitusin Fitlapiga. Soov oli kaalus alla võtta ja taltsutamatud magusaisud ning sellest tingitud kõhuvaevused kontrolli alla saada.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod