Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Helen Kuusalu

Helen Kuusalu
33 a
Enne
90 kg
Pärast
76.4 kg
Helen kaotas enda kehakaalust 5 kuuga 13,6 kg! Loe tema tagasisidest, kuidas Ta end pärast kaalulangust tunneb ning kes teda sel teekonnal toetavad!

Alustasin toitumiskava kasutamist 29.04.2018 ning siis oli minu algkaal 90 kg! 5 kuuga suutsin oma kehakaalust kaotada 13,6 kg! Nüüd kaalun 76,4 kg.

Fitlap toitumiskava muutis minu ja laste elu

Fitlap toitumiskava juures meeldib kõige rohkem, et saab valida väga paljude retseptide hulgast ja asendada just neid toiduaineid, mis endale sobib.  Kaalukaotus on muutnud minu elu väga palju. Mul on rohkem energiat, olen elurõõmsam. Kõige rohkem meeldib mulle aga see, et minu lapsed söövad nüüd tervislikumalt. 
Motivatsiooni kavas püsimiseks saan oma tugisambalt ning perelt. Rasketel hetkedel on mul tugisambaks inimene, kes innustab mind alati liikuma oma unistuste suunas ja samuti temaga sõlmitud kokkulepe- ei poolfabrikaatidele. Pere on samuti mulle suureks toeks.

Soovin kõikidele kava kasutajatele ning alustajatele- Uskuge endasse! See energia ja power, mis koos kaalukaotusega tuleb on i-m-e-l-i-n-e!

Vaata ka teiste tublide klientide edulugusid.

Liina Kiisa
Enne
81.4 kg
Pärast
74 kg
Tihti vajavad inimesed juukseuuringule tulles ka lihtsalt nõu tervisliku toitumise osas- organism on meil siiski üks tervik. Olen mitmeid kordi Fitlap´i soovitanud. Tänud teile, et panustate eesti rahva tervisesse ja palju jõudu edasiseks!
Mari-Liis Mänd
Enne
89 kg
Pärast
78.6 kg
Ma poleks eluski uskunud, et mina olen selleks võimeline! Veel vähem uskusin, et see on nii lihtne ja nii maitsev. Fitlap on tõesti parim!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod