Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Helen Kuusalu

Helen Kuusalu
33 a
Enne
90 kg
Pärast
76.4 kg
Helen kaotas enda kehakaalust 5 kuuga 13,6 kg! Loe tema tagasisidest, kuidas Ta end pärast kaalulangust tunneb ning kes teda sel teekonnal toetavad!

Alustasin toitumiskava kasutamist 29.04.2018 ning siis oli minu algkaal 90 kg! 5 kuuga suutsin oma kehakaalust kaotada 13,6 kg! Nüüd kaalun 76,4 kg.

Fitlap toitumiskava muutis minu ja laste elu

Fitlap toitumiskava juures meeldib kõige rohkem, et saab valida väga paljude retseptide hulgast ja asendada just neid toiduaineid, mis endale sobib.  Kaalukaotus on muutnud minu elu väga palju. Mul on rohkem energiat, olen elurõõmsam. Kõige rohkem meeldib mulle aga see, et minu lapsed söövad nüüd tervislikumalt. 
Motivatsiooni kavas püsimiseks saan oma tugisambalt ning perelt. Rasketel hetkedel on mul tugisambaks inimene, kes innustab mind alati liikuma oma unistuste suunas ja samuti temaga sõlmitud kokkulepe- ei poolfabrikaatidele. Pere on samuti mulle suureks toeks.

Soovin kõikidele kava kasutajatele ning alustajatele- Uskuge endasse! See energia ja power, mis koos kaalukaotusega tuleb on i-m-e-l-i-n-e!

Vaata ka teiste tublide klientide edulugusid.

Jenni Õun
Minu 3 kuud sai täna täis. Fitlap on supper. Kõht on täis ja toidud on maitsvad: -16,7 kg väiksem!
Anita Andreson
Eesmärgiks oli kaotada kõik kilod, mis olid rasedustega tulnud ja jäänud. Võib öelda, et ma olen oma eesmärgi saavutanud :) Aitäh Fitlap, sinuga oli see tõesti imekerge.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod