Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Eveli Truia

Eveli Truia
44 a
Enne
83 kg
Pärast
75 kg
Eveli on toitumiskava abil kaotanud enda kehakaalust 8 üleliigset kilo.

Alustasin toitumiskava kasutamist 3. veebruaril kaalusin siis 83 kg. Kaotasin 5 kuuga enda kehalt 8 üleliigset kilogrammi ning kaalun nüüd 75 kg.

Toitumiskava juures mulle meeldib enim, see et retsepte on palju, ma saan ise valida, mida söön ning leian alati endale sobiva toidu.

Kaalukaotus on mu elule mõjunud ainult positiivselt. Mu enesehinnaga on muutunud järjest paremaks, mul on väga palju rohkem energiat. Samuti on saan väga palju komplimente.

Kui tekivad rasked hetked ning motivatsiooni napib, siis vaatan enda pilte, mil olin väga heas vormis. Samuti mõtlen alati sellele, kui hea on minna suvel randa kehaga, millega oled ise rahul.

Minu 5 nippi alustajatele:

  • Osta koju teatud kindlad toiduained, millest saab iga kell valmistada kiireid ning tervislikke toite (munad, kodujuust, kanafileesink, juust, kurk, tomat, mõni hea puuvili).
  • Leia endale tegevust väljaspool kööki st toidust eemal. Nii on vähem ahvatlusi näksida ja mittevajalikke sisse süüa endale.
  • Tarbi piisavalt “häid rasvu”, et vältida  suurt magusaisu teket (minul tõesti toimib).
  • Söö hästi toitev ja maitsev hommikusöök (minu puhul puder).
  • Külas käies ära keela endale kõike kavavälist, pigem söö pidulauas rohkem värsket, siis mahub vähem mittevajalikke kõhtu.
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Eveli Truia
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Eveli Truia
Karmen Sabiin
52 a
Enne
82.3 kg
Pärast
78.6 kg
Kokku on kaotatud - 30 cm. Puusalt -10 cm! :-)
Kati Mihkelsaar
Enne
76 kg
Pärast
61.4 kg
13. mai saab 4 kuud kasutatud Fitlapi. Argipäeviti sujub kava hästi, nädala lõpud nii ja naa. Pilt, mis peeglist vastu vaatab, on super. Trenni tuleb veel kõhuga teha, mis kahe rasedusega on välja veninud :-). Täna tõmbasin igasuguse vaevata jalga teksad, mida kandsin ennem rasedust. Ma ei uskunud, et nii kiiresti suudan. Ma olen uhke ise enda ja teie üle, kes selle välja mõtlesite. Kaalu on kadunud 8,2 kg ja sentimeetri 16, uskumatu.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod