Fitlap toitumiskava tagasiside - Eveli Truia

Eveli Truia
44 a
Enne
83 kg
Pärast
75 kg
Eveli on toitumiskava abil kaotanud enda kehakaalust 8 üleliigset kilo.

Alustasin toitumiskava kasutamist 3. veebruaril kaalusin siis 83 kg. Kaotasin 5 kuuga enda kehalt 8 üleliigset kilogrammi ning kaalun nüüd 75 kg.

Toitumiskava juures mulle meeldib enim, see et retsepte on palju, ma saan ise valida, mida söön ning leian alati endale sobiva toidu.

Kaalukaotus on mu elule mõjunud ainult positiivselt. Mu enesehinnaga on muutunud järjest paremaks, mul on väga palju rohkem energiat. Samuti on saan väga palju komplimente.

Kui tekivad rasked hetked ning motivatsiooni napib, siis vaatan enda pilte, mil olin väga heas vormis. Samuti mõtlen alati sellele, kui hea on minna suvel randa kehaga, millega oled ise rahul.

Minu 5 nippi alustajatele:

  • Osta koju teatud kindlad toiduained, millest saab iga kell valmistada kiireid ning tervislikke toite (munad, kodujuust, kanafileesink, juust, kurk, tomat, mõni hea puuvili).
  • Leia endale tegevust väljaspool kööki st toidust eemal. Nii on vähem ahvatlusi näksida ja mittevajalikke sisse süüa endale.
  • Tarbi piisavalt “häid rasvu”, et vältida  suurt magusaisu teket (minul tõesti toimib).
  • Söö hästi toitev ja maitsev hommikusöök (minu puhul puder).
  • Külas käies ära keela endale kõike kavavälist, pigem söö pidulauas rohkem värsket, siis mahub vähem mittevajalikke kõhtu.
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Eveli Truia
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Eveli Truia
Tiina Luhter
48 a
Enne
77 kg
Pärast
64 kg
Mitte ükski dieet ei ole lihtne, siin aga on tegemist mitte ainult dieediga, vaid põhimõttelise elustiilimuutusega. See nõuab tugevat tahet ja kõrget motivatsiooni.
Ingliina Aava
Enne
72 kg
Pärast
60 kg
Otsustasin jagada teiega enda edusamme piltide näol.Liitusin Fitlapiga eelmine aasta ,aga tervislikel ja ka muudel põhjustel haarasin härjal sarvist 1.jaanuar 2016....alustasin algkaaluga 72 kg ja nüüd vaatab kaalult vastu 60 kg...seega palju üleliigset on läinud.Tagasi on tulnud austus oma keha vastu ja minna edasi terve ja ilusana!!! Tänud Heikkile ja Renele kavade koostamise eest,toetuse ja kindlasti soovin edu kõikidele,kellega käime sama rada...peamine on järjepidevus ja tahe!☺

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod