Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Elisabeth Laaniste

Elisabeth Laaniste
24 a
Elisabeth on tänu oma sihikindlusele Fitlapi toitumiskava abiga kaotanud 10 kg. Ta kaalus nii vähe viimati 2 aastat tagasi.

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamist 2018. aasta jaanuaris. 4 kuuga on minu esimesed 10 kg langetatud. Palju on veel minna, kuid viimati näitas mu kaal selliseid numbreid 2 aastat tagasi enne rasedust.

Olen Fitlapile väga tänulik!

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Elisabeth Laaniste
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Elisabeth Laaniste

 

Vaata ka teisi tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Taisi Undrus
Enne
73 kg
Pärast
66 kg
Olen järginud Fitlapi 4 kuud. Pole küll nii tubli, nagu siin paljud, kes on kaotanud sama ajaga 10-15 kilo, aga see-eest on rõivanumber muutunud 2 numbrit väiksemaks :). Ümbermõõt väheneb kiiremini, kui kaalunumber. Esimesel pildil 72-73 kilo, teisel 66 kg. Hetkeseisuga olen rahul, kuigi pikk tee on veel minna :)
Maive Põder
32 a
Enne
94.1 kg
Pärast
79.7 kg
Päris tubliks hakkasin siis, kui lõpetasin rinnaga toitmise. 20.10.2017 kaalusin 94.1 kg. Peale imetamist kadusid igasugu kontrollimata isud. Kaalulangetamine ning rajal püsimine oli lihtsam. Tänase päeva seisuga on kaal 79.7 kg. Palju on veel teha aga I Can Do It! Aitäh Fitlap ja see suur pere.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod