Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Elisabeth Laaniste

Elisabeth Laaniste
24 a
Elisabeth on tänu oma sihikindlusele Fitlapi toitumiskava abiga kaotanud 10 kg. Ta kaalus nii vähe viimati 2 aastat tagasi.

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamist 2018. aasta jaanuaris. 4 kuuga on minu esimesed 10 kg langetatud. Palju on veel minna, kuid viimati näitas mu kaal selliseid numbreid 2 aastat tagasi enne rasedust.

Olen Fitlapile väga tänulik!

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Elisabeth Laaniste
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Elisabeth Laaniste

 

Vaata ka teisi tublide kaalulangetajate tagasisidesid!

Sona Imanova
Enne
75 kg
Pärast
67 kg
Tere taas! Soovin väga oma tulemusi teiega jagada. Nüüdseks olen maha saanud veel 8,4 kg, hip hip huraaaaa :-). Olen juba pikemat aega toitunud selle kava järgi ja kui palju on ka murdehetki olnud, kus olen jah patustanud, aga ruttu olen selle ka heastanud, et see mu kaalu ei mõjutaks.
Katrin Veldermann
Enne
75.8 kg
Pärast
68.8 kg
Mul on rõõm kuuluda sellesse gruppi :-). Uskumatu, et kaalus võib maha võtta ka siis, kui nälgima ei pea :-). Mina alustasin Fitlapiga jaanuari lõpus. Tänane tulemus - 7 kg. Palju tööd on veel ees, sest minu ideaalkaal on veel saavutamata. Aga juba täna ma säran, sest tunnen end palju paremini! :-) Aitäh, Fitlapi meeskonnale ja toredatele kaasvõitlejatele!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod