Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Elin Järve

Elin Järve
23 a
Enne
91 kg
Pärast
68 kg
Alustasin Fitlapi toitumiskava jälgimist oktoobris 2017, kaalusin siis 91 kg. Nüüd aasta hiljem kaalun 23 kg vähem!

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamist 2017. aasta oktoobris, kaalusin siis 91 kg. Nüüd aasta hiljem olen kaotanud enda kehakaalust 23 kg ja kaalunumber näitab 68 kg!

Fitlapi toitumiskava puhul meeldib mulle kõige rohkem toitude lihtsus. Selle all mõtlen seda, et tõesti on toitumiskavas vägagi kodused toidud, lihtne teha ning alati leiab mõne retsepti asjade jaoks, mis on kodus juba olemas. Ja no treeningkava – igaüks leiab 15 minutit, et end natukene liigutada. 

Minu elu Fitlapi toitumiskavaga…

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Elin Järve
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Elin Järve

Tänu kaalulangusele olen tagasi saanud oma enesekindluse. Olen palju motiveeritum ning üleüldist jõudu on palju rohkem – nii vaimselt, kui ka füüsiliselt. Fitlap on õpetanud mulle, et koguaeg peab olema elus eesmärgid, mille poole püüelda, kasvõi pisikesed. Ma naudin vaatepilti tänasest minast!

Minu jaoks ei olnudki väga raske kavas püsida, kuna iga pisem kaalulangus andis aina rohkem ning rohkem motivatsiooni juurde. Jah, oli olukordi, kus kaal tõusis mõnesaja grammi võrra, mis natukene ikka tõmbas motivatsiooni alla, aga siis ma meenutasin endale suurt pilti – kui kaugele ma olen jõudnud ning kuhu ma jõuda tahan. Aeg-ajalt mulle meeldis osta näiteks uusi trenniriideid, mis siis ajendasid just trenni tegema. Sama oli tegelikult ka tavaliste riietega, kui sai väiksemaid suuruseid ostetud, kui varasemalt.

Teistele kasutajatele soovitan: “See võib tunduda raske, kavas püsimine/toitude kaalumine/mitte patustamine, aga tegelikult ei ole midagi hullu. Alusta hästi lihtsatest toitudest (väga hea on Fitlapi puhul just see, et sa saad valida endale retsepte valmistamise aja järgi). Sa ei pea punkti pealt jätma ära kõiki halbu asju, mis on olnud sinu igapäeva elus. Kui sa hakkad ebatervislikkude asjade tarbimist vähendama, siis lõpuks saadki aru, et sul pole seda vaja. Kõik uued asjad elus nõuavad natukene rohkem pühendumist ning muutused ei toimu üleöö – aga see kõik on seda väärt!”

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Elin Järve
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Elin Järve
Maarja Vihman
Enne
70.8 kg
Pärast
60.7 kg
Fitlap on eluviis. Eriti aitab see minusugusele, kes iseseisvalt teeks pidevalt valesid otsuseid. Kõhu saab alati täis ja ununevad igasugused šokolaadid ja jäätised, vajadus nende järgi lihtsalt kaob - SUPER! :D
Age Vallik
Enne
106 kg
Pärast
85.8 kg
Minu -20 kg. Alustasin siis 106 kilosena märtsis ja hetkel 85,9 kg. Paari viimase kuuga elu igast takistusi ette toonud ja reelt väljas olnud, aga ei anna alla ja võtsin end uuesti käsile, palju veel siiski minna:-D. Tugevat iseloomu kaasvõitlejatele! Päikest

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod