Suur suvine allahindlus! Osta kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Egne Aun

Egne Aun
38 a
Enne
69 kg
Pärast
51 kg
Egne kaotas toitumiskava abil 18 kg enda kehakaalust. Tänu sellele vähenesid tal seljavalud ning ta jõuab tempokamalt liikuda.

Alustasin toitumiskava kasutamist 2018.a septembris, kaaludes 69 kg. Nüüd ca 6 kuud hiljem kaalun 18 kg vähem.

Fitlap.ee toitumiskava juures meeldib mulle kõige rohkem vabavara kasutamise võimalus, vajadusel saab sellega portsjonit suurendada. Samuti ka see, et saab kasutada tavalisi toiduaineid ning söömisiaegu saab vastavalt oma päevale sättida. Veel meeldib, et lihtne on retsepte või koostisosi vahetada.

Minu elu toitumiskava kasutades…

Kaalukaotus on mu elu väga palju muutnud- seljavalud on vähenenud, peaaegu ei olegi neid enam. Samuti jaksan nüüd ka tempokamalt kõndida.

Minu motivatsiooniks on kindel siht silme ees, lihtsalt lähen muudkui edasi. Näiteks pärast patutoidukorda jätkan kohe kava järgi söömisega.

Teistele kasutajatele soovitan: “Eelkõige tuleb alustada. Vali toidud selle järgi, mida varasemaltki söönud oled! Kui tuju tuleb, tee midagi erilisemat. Kui vähegi kannatad süüa soojendatud toitu, tee vähemalt kaks söögikorda korraga valmis.”

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Egne Aun
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Egne Aun
Marju Saar
33 a
Enne
75 kg
Pärast
60 kg
Kui motivatsioon on maas, siis võtan välja oma rasedusjärgsed pildid, ja kui päris õigesti ei toitu, siis üritan rohkem trenni teha!
Taisi Undrus
Enne
73 kg
Pärast
66 kg
Olen järginud Fitlapi 4 kuud. Pole küll nii tubli, nagu siin paljud, kes on kaotanud sama ajaga 10-15 kilo, aga see-eest on rõivanumber muutunud 2 numbrit väiksemaks :). Ümbermõõt väheneb kiiremini, kui kaalunumber. Esimesel pildil 72-73 kilo, teisel 66 kg. Hetkeseisuga olen rahul, kuigi pikk tee on veel minna :)

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod