Fitlap toitumiskava tagasiside - Egne Aun

Egne Aun
38 a
Enne
69 kg
Pärast
51 kg
Egne kaotas toitumiskava abil 18 kg enda kehakaalust. Tänu sellele vähenesid tal seljavalud ning ta jõuab tempokamalt liikuda.

Alustasin toitumiskava kasutamist 2018.a septembris, kaaludes 69 kg. Nüüd ca 6 kuud hiljem kaalun 18 kg vähem.

Fitlap.ee toitumiskava juures meeldib mulle kõige rohkem vabavara kasutamise võimalus, vajadusel saab sellega portsjonit suurendada. Samuti ka see, et saab kasutada tavalisi toiduaineid ning söömisiaegu saab vastavalt oma päevale sättida. Veel meeldib, et lihtne on retsepte või koostisosi vahetada.

Minu elu toitumiskava kasutades…

Kaalukaotus on mu elu väga palju muutnud- seljavalud on vähenenud, peaaegu ei olegi neid enam. Samuti jaksan nüüd ka tempokamalt kõndida.

Minu motivatsiooniks on kindel siht silme ees, lihtsalt lähen muudkui edasi. Näiteks pärast patutoidukorda jätkan kohe kava järgi söömisega.

Teistele kasutajatele soovitan: “Eelkõige tuleb alustada. Vali toidud selle järgi, mida varasemaltki söönud oled! Kui tuju tuleb, tee midagi erilisemat. Kui vähegi kannatad süüa soojendatud toitu, tee vähemalt kaks söögikorda korraga valmis.”

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Egne Aun
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside, Egne Aun
Helena Kõivsaar
Enne
92 kg
Pärast
82 kg
Alustasin kaalu langetamist hetkel, kui kaalule tuli ette nr 92. See pani mulle hetkega mõistuse pähe ja hakkasin enda parema keha nimel vaeva nägema. Alustasin iseseisvalt ja esimesed 10 kg kadusid lihtsalt. Siis aga kadus motivatsioon ja paar kilo tuli tagasi.
Karolin Kullamäe
23 a
Enne
104.6 kg
Pärast
90.4 kg
Mõtlesin pikalt, kas julgen pildid siia panna või mitte aga no hell, mida ma ikka pelgan. Olen ju ka vaeva näinud ja isegi elukaaslane, kes on mu kaalukaotuse koha pealt täielik pimekananägi nende piltide erinevust. Äkki suudan anda nii endale kui ka kellegile teisele siit motivatsiooni juurde! Alustasin jaanuari algusest püüdlustega tervislikumalt toituda ning 22 jaanuar fitlapi kava jälgimist, sellest ajast on kadunud 14 kg.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod