Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Anne-Lii Pedras

Anne-Lii Pedras
Enne
98 kg
Pärast
69 kg
Soovin jagada teiega oma rõõmu. Sel aastal tegin endale sünnipäevaks parima kingituse. Olen aastaga kaotanud 29 kg ja see teekond peab veel jätkuma.

Soovin jagada teiega oma rõõmu. Sel aastal tegin endale sünnipäevaks parima kingituse. Olen aastaga kaotanud 29 kg ja see teekond peab veel jätkuma. Fitlapiga ühinesin eelmise aasta märtsi viimastel päevadel, kuid jälgima hakkasin alles peale sünnipäeva. Edenenud olen üsna rahulikult ja stabiilselt. Kui varem tundus, et pesus tõmbavad riided kokku, siis praegu venivad nad hoopiski suuremaks.
Esimesel pildil on suvi 2017 ja kaaluks umbes 98 kg. Teisel pildil siis 29 kg vähem.

Elis Rohtla
Mõtlesin mis ma mõtlesin, aga julgesin selle asja ära teha :-). Alustasin oma teekonda Fitlap'iga oktoobri alguspaiku. Minu lubadus iseendale oli peale lapse sündi väiksemasse riidenumbrisse kui 44 mahtuda...
Kairi Jaano
Enne
70 kg
Pärast
63 kg
Sheerin siis teile ka oma pisikest õnne ja rõõmu. Alustasin jaanuari alguses 70 kilosena. Kandsin riideid suuruses 40. Seda oli mulle palju, kuna varem oli 38 olnud mu püsiv suurus. Kahju oli riietest, mis seljas pigistasid ja võtsin Fitlapi abil end käsile. Täna, 20.02, näitab kaaluke mulle 63 kg ja poes kleiti otsides avastasin, et suurus 38 on ka suureks jäänud ja tõmbasin selga nr 36 kleidi :-) hurraa!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod