Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Angelika Leichter

Angelika Leichter
Enne
75.5 kg
Pärast
62 kg
Ja nii ongi, kui toitumine vale, ei aita ükski super-hüper trenn kaalu langetada. Aitäh kõigile toredatele inimestele siin grupis, olete väga suureks abiks!

Minul täitub kohe pool aastat Fitlapiga. Alustasin augustis 2016 kaaluga 75,5 kg. Sain aru, et nii edasi enam ei saa, peab end käsile võtma! Esimestel kuudel läks ikka ilusti alla. Jõulud vast võtsid hoogu veidi maha, aga nüüd olen taas kaaluga võitlemas. Hetkel kaaluks siis 62.0! (-13.5kg) Arvasin kusjuures, et sellised numbrid on võimatud, kuna aastaid kaalusin 67 kg ja alla ei võtnud, kuigi tegin trenni. Ja nii ongi, kui toitumine vale, ei aita ükski super-hüper trenn kaalu langetada. Aitäh kõigile toredatele inimestele siin grupis, olete väga suureks abiks!

Liivia Vaas
Tehtud, -10 kg on läinud. Vasakpoolne pilt on tehtud 17. dets. 2015, parempoolne pilt 30. okt. 2016. Suur tänu, abivalmis Fitlap, tänu Teie abile olen nati paremas vormis oma aastate kohta.... Fitlapiga liitusin peale jaanipäeva, juuni lõpus, neli kuud, pole paha, natuke on veel vaja minna.....
Maarja Limberg
27 a
Enne
127 kg
Pärast
88 kg
Kaalusin enne Fitlapi toitumiskavaga alustamist 127kg ja olin lapseootel. Pärast lapse sündi kaalutasin 113kg, nüüdseks kaalun 88kg. Kaotasin 39kg!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod