Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Alliki Luuasep

Alliki Luuasep
53 a
Enne
83 kg
Pärast
72 kg
Alustasin Fitlapi toitumiskavaga 12. juunil. Kaotasin 3 kuuga 11 kg oma kehakaalust! Mul on palju rohkem energiat!

Tahtsime koos tütrega kaalulangetama hakata, katsetasime erinevaid toitumiskavasid, kuid need ei sobinud meile. Alustasime 12. juunil Fitlapi toitumiskava jälgimist. Fitlap on meie jaoks ideaalne, kuna saab ise valida, mida süüa ja teha lõputul hulgal asendusi. Samuti toidukogused on nii mõnusalt suured, et kõht pole küll kordagi tühjaks jäänud.

Kui peeglisse vaadates juba enda peegelpilt meeldima hakkab on ju super!

Kaalukaotus on mu elu täielikult muutnud, ma olen palju aktiivsem, alla 10 000 sammu päevas kindlasti ei tule. Samuti on tütrele hakanud meeldima kehalise kasvatuse tund. Meil  mõlemal on palju rohkem energiat.

Raskeid hetki pole siiamaani olnud. Võtan Fitlapi kui uut eluviisi. Kui on sünnipäev või mingi pidu, mida pole tihti, siis võib lubada selle ühe patuka, aga see ei tähenda, et sellega oleks kõik nässus. Järgmine söök tuleb taas kavast ning kõik on hästi!

Teistele kasutajatele ning alustajatele soovitan: kindlasti tasub alustada ja mitte ainult, on vaja ka kavas püsida. Fitlap on ülisuper kava -kui natuke mõelda ja nuputada saab kõigi isude jaoks kavast midagi ja kavas püsimine on lihtne. Kui peeglisse vaadates juba enda peegelpilt meeldima hakkab on ju super!

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Alliki Luuasep
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Alliki Luuasep
Sigrid Sild
7 kilo, paarkümmend cm hiljem ja pükstel kukkus XL-st suurus M.ni. Minu "õhupall" vähenes, jõudsin joosta 1,7 km nii, et sellest pool maad kõndisin. Nüüd jooksen 7 km orienteerumisel ilma kõndimata. Fitlapi 2 kuud :). Isegi mu eesmised arbuusid kukkusid 2 korvi vähemaks :). Ajah, kui pükste numbritest rääkida, siis 32-lt läksin 29le :). Märkamatult kaovad cm-d :). Vahepeal on hea shopata :P. Äitähh Fitlapi meeskond :)!
Jane-Liis Raudsepp
Enne
82 kg
Pärast
62 kg
Siis, kui ma selle imelise grupiga ja toitumiskavaga alustasin. Siis esimesed päevad käisid mul mõttest läbi, et misasja?!! Mina hakkan trenni tegema ja normaalselt toituma?!!?! Siis tundus see nii naljakas/harjumatu, aga kaal näitas 82, see polnud enam naljakas.. Liitusin teiega ja aeg on näidanud et kõike saab, kui tahtejõudu piisavalt. Esimesel pildil 82 teisel 62 kg. Jõudu ja motivatsiooni kõigile ja aitähh Fitlap!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod