Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Alliki Luuasep

Alliki Luuasep
53 a
Enne
83 kg
Pärast
72 kg
Alustasin Fitlapi toitumiskavaga 12. juunil. Kaotasin 3 kuuga 11 kg oma kehakaalust! Mul on palju rohkem energiat!

Tahtsime koos tütrega kaalulangetama hakata, katsetasime erinevaid toitumiskavasid, kuid need ei sobinud meile. Alustasime 12. juunil Fitlapi toitumiskava jälgimist. Fitlap on meie jaoks ideaalne, kuna saab ise valida, mida süüa ja teha lõputul hulgal asendusi. Samuti toidukogused on nii mõnusalt suured, et kõht pole küll kordagi tühjaks jäänud.

Kui peeglisse vaadates juba enda peegelpilt meeldima hakkab on ju super!

Kaalukaotus on mu elu täielikult muutnud, ma olen palju aktiivsem, alla 10 000 sammu päevas kindlasti ei tule. Samuti on tütrele hakanud meeldima kehalise kasvatuse tund. Meil  mõlemal on palju rohkem energiat.

Raskeid hetki pole siiamaani olnud. Võtan Fitlapi kui uut eluviisi. Kui on sünnipäev või mingi pidu, mida pole tihti, siis võib lubada selle ühe patuka, aga see ei tähenda, et sellega oleks kõik nässus. Järgmine söök tuleb taas kavast ning kõik on hästi!

Teistele kasutajatele ning alustajatele soovitan: kindlasti tasub alustada ja mitte ainult, on vaja ka kavas püsida. Fitlap on ülisuper kava -kui natuke mõelda ja nuputada saab kõigi isude jaoks kavast midagi ja kavas püsimine on lihtne. Kui peeglisse vaadates juba enda peegelpilt meeldima hakkab on ju super!

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Alliki Luuasep
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Alliki Luuasep
Triin Tedrekull
Enne
70.2 kg
Pärast
60.2 kg
Tänaseks on minu kaalulangetuse tee algusest möödunud 3 kuud. Alustasin kaalulangetamist 21.01.2015, algkaal oli 70,2 kg. Kehakaal on selle ajaga langenud 9,9 kg ja sentimeetreid kokku kadunud 46.
Ulla Randma
Enne
90 kg
Pärast
69 kg
Ma ei kujutagi elu enam lihtsamalt ette! Tänase päeva seisuga kaaludes 69 kg võin öelda, et kui millestki abi on siis on see vaid Fitlap!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod