Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Alliki Luuasep

Alliki Luuasep
53 a
Enne
83 kg
Pärast
72 kg
Alustasin Fitlapi toitumiskavaga 12. juunil. Kaotasin 3 kuuga 11 kg oma kehakaalust! Mul on palju rohkem energiat!

Tahtsime koos tütrega kaalulangetama hakata, katsetasime erinevaid toitumiskavasid, kuid need ei sobinud meile. Alustasime 12. juunil Fitlapi toitumiskava jälgimist. Fitlap on meie jaoks ideaalne, kuna saab ise valida, mida süüa ja teha lõputul hulgal asendusi. Samuti toidukogused on nii mõnusalt suured, et kõht pole küll kordagi tühjaks jäänud.

Kui peeglisse vaadates juba enda peegelpilt meeldima hakkab on ju super!

Kaalukaotus on mu elu täielikult muutnud, ma olen palju aktiivsem, alla 10 000 sammu päevas kindlasti ei tule. Samuti on tütrele hakanud meeldima kehalise kasvatuse tund. Meil  mõlemal on palju rohkem energiat.

Raskeid hetki pole siiamaani olnud. Võtan Fitlapi kui uut eluviisi. Kui on sünnipäev või mingi pidu, mida pole tihti, siis võib lubada selle ühe patuka, aga see ei tähenda, et sellega oleks kõik nässus. Järgmine söök tuleb taas kavast ning kõik on hästi!

Teistele kasutajatele ning alustajatele soovitan: kindlasti tasub alustada ja mitte ainult, on vaja ka kavas püsida. Fitlap on ülisuper kava -kui natuke mõelda ja nuputada saab kõigi isude jaoks kavast midagi ja kavas püsimine on lihtne. Kui peeglisse vaadates juba enda peegelpilt meeldima hakkab on ju super!

Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Alliki Luuasep
Fitlap.ee kodulehe tagasiside, Alliki Luuasep
Kaire Tagel
Enne
89 kg
Pärast
77 kg
Minu muutumine siis alates aprillist, kus alustasin 89 kg-ga. Cm on läinud 32,5 ja kaalu isegi rohkem kui 10 kg :-), aga jätkan edasi.
Kerstin Juganson
Täna sai fitlapi kasutamisest umbes 4 kuud täis. Kaalulangus on olnud 18,7 kg.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod