Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Agne Tiits

Agne Tiits
28 a
Agne on olnud väga tubli ja kaotanud Fitlapi abiga 10 kg! Tänu kaalukaotusele on tal taas õnnestunud tunda end hästi.

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamist 2018. aasta veebruaris. Kaal hakkas kenasti langema ning nüüd, mõni kuu hiljem, võib 10 kg kergemalt edasi liikuda.

Ostunimekiri muudab elu lihtsamaks

Toitumiskava juures meeldib kõige enam see, et saab süüa lihtsaid ja maitsvaid toite. Retseptid on ette antud ning lihtne on oma menüüd kokku panna. Samuti on suureks plussiks, et saab kasutada väga mugavalt ostunimekirja. Kuna käin poes üks kord nädalas, siis muudab see mu elu palju lihtsamaks.

Jumaldan Fitlapi süsteemi!

Vaata ka teisi tublide klientide tagasisidesid!

Agne Tiits tagasiside
Agne Tiits tagasiside

 

Elleka Paluoja
Enne
103.4 kg
Pärast
92.8 kg
Alustasin 8. augustil ja kaal oli 103.4, täna hommikul 19. sept. 92.8 kg. Seega hakkab juba vaikselt looma. -10,6 on juba läinud ja minna on veel 20 kg, aga usun, et kevadeks see ka saabub :)
Riina Roo
Enne
101.2 kg
Pärast
76 kg
Minu tagasiside. 101,2 kg ja 76 kg, kôigest 7 kuuga, millest 1 kuu oli pausi tervise tôttu - 25 kg ja pea 70 cm kadu. Tänud toetavale ja inspireerivale grupile ja suured tänud Fitlapi meeskonnale- olete teinud kaalu langetamise nii lihtsaks ja sõltuvust tekitavaks- ei kujuta enam elu Fitlapita ettegi ja mis kôige parem- ma pole pidanud enam môtlema, mida perele ôhtusöögiks teha.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod