Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Fitlap toitumiskava tagasiside - Agne Tiits

Agne Tiits
28 a
Agne on olnud väga tubli ja kaotanud Fitlapi abiga 10 kg! Tänu kaalukaotusele on tal taas õnnestunud tunda end hästi.

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamist 2018. aasta veebruaris. Kaal hakkas kenasti langema ning nüüd, mõni kuu hiljem, võib 10 kg kergemalt edasi liikuda.

Ostunimekiri muudab elu lihtsamaks

Toitumiskava juures meeldib kõige enam see, et saab süüa lihtsaid ja maitsvaid toite. Retseptid on ette antud ning lihtne on oma menüüd kokku panna. Samuti on suureks plussiks, et saab kasutada väga mugavalt ostunimekirja. Kuna käin poes üks kord nädalas, siis muudab see mu elu palju lihtsamaks.

Jumaldan Fitlapi süsteemi!

Vaata ka teisi tublide klientide tagasisidesid!

Agne Tiits tagasiside
Agne Tiits tagasiside

 

Hanna Selgis‎
Enne
82.6 kg
Pärast
65.4 kg
Kniks ja kummardus, armas Fitlap'i meeskond! Aitäh, et tegid minust õnnelikuma ja parema inimese! Piltidel: 2015 juuni <--> 2017 jaanuar ja 2015 august <--> 2017 jaanuar
Sandra Voitk
Enne
87 kg
Pärast
77 kg
Vasakpoolne pilt on tehtud 2015. a mai kuus. Ma isegi ei tea palju ma siis kaalusin, sest kaaluga ma polnud just sõber. Aga kaal võis too hetk olla 86-88 kg. Nii ja praegu olen ma 77. Ei ole nagu kaaluliselt ei tea kui meeletu vahe sees, aga mõtlesin pilte teha ja vaadata, kas ja kui suur erinevus siis on. Viskasin isegi samad riided selga, siis parem näha erinevust. Tegin pildid, panin nad kõik kokku ja pidin istuli kukkuma. Ma poleks vist ise küll uskunud, et see erinevus nii suur on tegelikult. Üllatus oli suur, sest tegelikult tunnen ma ennast endiselt veel paksuna. Kui kõht ja pepu väiksemaks saan, siis ma usun, et mu arvamus ka muutuks endast, sest tegelikult on mul ideaalini jäänud ju veel 10 kg. Eks need ma usun, et need tulevadki peamiselt kõhu ja pepu arvelt. No ja muidugi sääred ka. Need on ka veel liiga suured, sest lemmik valged püksid ei lähe ikka veel jalga kaugemale, kui põlvedeni.

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod