Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Fitlap toitumiskava tagasiside - Agne Tiits

Agne Tiits
28 a
Agne on olnud väga tubli ja kaotanud Fitlapi abiga 10 kg! Tänu kaalukaotusele on tal taas õnnestunud tunda end hästi.

Alustasin Fitlapi toitumiskava kasutamist 2018. aasta veebruaris. Kaal hakkas kenasti langema ning nüüd, mõni kuu hiljem, võib 10 kg kergemalt edasi liikuda.

Ostunimekiri muudab elu lihtsamaks

Toitumiskava juures meeldib kõige enam see, et saab süüa lihtsaid ja maitsvaid toite. Retseptid on ette antud ning lihtne on oma menüüd kokku panna. Samuti on suureks plussiks, et saab kasutada väga mugavalt ostunimekirja. Kuna käin poes üks kord nädalas, siis muudab see mu elu palju lihtsamaks.

Jumaldan Fitlapi süsteemi!

Vaata ka teisi tublide klientide tagasisidesid!

Agne Tiits tagasiside
Agne Tiits tagasiside

 

Agne Tiits
28 a
Agne on olnud väga tubli ja kaotanud Fitlapi abiga 10 kg! Tänu kaalukaotusele on tal taas õnnestunud tunda end hästi.
Karolin Kullamäe
23 a
Enne
104.6 kg
Pärast
90.4 kg
Mõtlesin pikalt, kas julgen pildid siia panna või mitte aga no hell, mida ma ikka pelgan. Olen ju ka vaeva näinud ja isegi elukaaslane, kes on mu kaalukaotuse koha pealt täielik pimekananägi nende piltide erinevust. Äkki suudan anda nii endale kui ka kellegile teisele siit motivatsiooni juurde! Alustasin jaanuari algusest püüdlustega tervislikumalt toituda ning 22 jaanuar fitlapi kava jälgimist, sellest ajast on kadunud 14 kg.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod