Kuidas see nädal läinud on?

Täna just mult küsiti (tegelikult ise rohkem kui üks), et kas ma sellest Instagrami postitamisest ja blogimisest väsinud ei ole? 

Kui aus olla, siis eks see väsitav ole, sest ma ise tean ja tahan parimalt anda seda edasi, mis toimub mul fitlapi kasutamise ja samuti ka treeningutega HAF treeningstuudios. Mul on NIII palju mõtteid ja ideid, millest ma võiksin ja tahaksin kirjutada, aga tihti on neid keeruline fokuseerida ja üldse blogipostitusele mingit fookust saada. Aga üritame! 

Enamik blogi lugejaid ja ka mu Instagrami jälgijaid juba teab, et ma olen 2015. aastast Fitlapi kasutanud (küll vahelduva eduga), aga suht palju ja enamiku ajast ikka jälginud. Tänavu hakkasin kasutama seda uuesti rohkem kuskil kevade lõpust, siis tuli veidi pausi ja siis nüüd enne Tervisestaariks saamist vast mingi 2 kuud kui olin kenasti kavas juba olnud. Mul tuleb varsti sünnipäev ja siis ma viimased kaks aastat olen enne suve alati hakanud oma 5-7 kg maha saama ning see ka väga hästi õnnestunud. Eelmine aasta septembris olin ma umbes 6 kg kergem kui praegu, kuigi seoses EMS-i ja Jumpingu treeningutega ma ise tunnen, et mul rohkem lihast tekkinud, mis aga kaalub rohkem kui rasv. Vaatasin täna ka just eesmärke ja alates augusti algusest olen umbes 3 kg alla võtnud ja mulle tundub ka, et lihast kasvatanud. Igati success!

Toitumine on mul igatahes kontrolli all, ma olen ikka 90-100% täpsusega kavas olnud ja ka patukaid plaaninud, mitte-planeeritud patukaid teinud (1-2 korda nädalas umbes sel nädal) ja siis ka kiusatustele vastu pannud. Kui ka peaksin sööma midagi kavavälist, siis ma üritan  mitte kreisiks minna ja samuti kindlasti palju vett juua, aga ka siis mitte üldiselt nii palju süüa. Kui kõht tühi otseselt pole, siis üritan ka end õhtuti ikka tegevuses hoida (see pole väga keeruline, sest tööd jagub 😃). Kindlasti ka kui peaksid sööma midagi "ebatervislikku", siis jätka kavas olemist ja tervislikku toitumist - kõige hullem on see kui sa hakkad end süüdistama ja et siis tekitadki sellise ülesöömise, enda halvustamise ringi. Ma vist juba kordan ennast, aga kuna ma olen ise seal olnud, siis vist peabki kogu aeg seda kordama. Ja tihti ka seda ikka kordan endale. 

See nädal proovisin ka fitlapi koju tellimise teenust! Nii mugav ja kõik sujus väga hästi. Ainuke tagasiside on see, et garneeringuks oli ühel salati peal till ja seda ma ei oodanud ning ka ei tahtnud, aga muidu oli kõik tip-top. Nii et igaks juhuks võite ära märkida kui selliseid garneeringu tüüpi toiduaineid ei söö. 
Kuna ma üldjuhul teen ise süüa, planeerin oma toidukordasid ja üleüldse vaatan palju ma toidule kulutan, siis ma ilmselt kogu aeg sealt ei telliks, sest need toidud seal on päris kiiresti valmistatavad. Ma ise näen, et seal võiks olla ka keerulisemaid toite nagu näiteks sushi või miks mitte ka mingi kook. Õnneks seal oli ka Caesari salat, mida ma sööksin päris tihti, aga see kastme tegemine ja kõige kokkupanemini veidi nikerdamine ikka on :) Koju tellides oli see mõnusasti kokku pandud ja kuigi kartsin, et ehk saiatükid on pehmed, siis väga mõnusad krõmpsud olid. Tellisin toidu reede hommikuks, et enne tööd oma toidu saaks kätte ja kõik jõudis minuni õigel ajal. 
Kui sul on kiire või ei tea, kuidas fitlapiga ikka alustada, siis proovi! Täna just sõbrannaga rääkisime, et ta tahaks alustada ja teha seda kõike, aga ta ei tea kuidas ta seda jõuab ja et kuidas ikka kava saab jälgida kui on palju tegemist, aga see just ongi hea variant! 

Nii hea on ka ise enda jaoks läbi mõelda, mida mina tahan saavutada, mis mured minul on, seda enda jaoks mõtestada, kirja panna ja ka teistega jagada. Kasulik mulle ja ehk ka kellelegi teisele. 🤷

Siia võid instagramis piiluda ja vaadata, milline on umbes 14-15kg vahe. Ma tegelikult 100% kindel ei ole, aga umbes nii see peaks olema. 
⬇️⬇️⬇️
https://www.instagram.com/p/B2PniBSJa4y/

Ma tõesti proovin võtta tervislikuma suhtumise ja tervisliku toitumise, liikumise ja ka enda vaimse tervise eest hoolitsemise enda elustiiliks. 

Aitäh lugemast! ❤️
Tervisestaar Mari

Kommentaarid

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store