EMS + 20kg kangiga puusatõsted = ?

Kui ma neljapäeval Enely trennist ära läksin, siis ma ei olnud veel kindel mis seis mul kehaga saab järgmise paari päeva jooksul olema, sest trenn oli ikka väga korralik! Kui ma üleelmine kord mõtlesin, mis seis mul selle trenniga oli, et päris raske (instas jutustasin), siis nüüd oli ilmselge see, et ma ise tegin ikka täiega trenni + Enely andis vatti ka täiega! 😓😊

Seekordne EMS-i oli taas teistsugune kui olin eelnevalt teinud ja see mulle meeldib. Lisaks mulle tegelikult meeldib rühmatreeningutena käia palju ka just jõusaali ringtreeningutes, nii et see EMS harjutustega meenutab 20 minutit mulle just seda! Teen mingit harjutust, mida siis treener ette näitab. 

(Pilt on mingi kuu aja tagusest trennist) 

Ega ma kõiki harjutusi ei mäletagi, aga võtan siis lühidalt kokku, mida tegid 

  • Valjaasted mõlemale jalale ja käes olid 3kg hantlid
  • Seljale ja kätele/õlgadele harjutused (pole päris kindel, mis kõige rohkem vatti sai) ja kui ma ühe harjutuse tegin ära 3kg hantlitega ja Enely tahtis vahetada, siis ma ise ütlesin, et jõuan veel ja siis tegingi kõik need mitu minutit 3kg hantlitega ära. 
  • kõhulihaste harjutused - liikuvad kui ka staatilised, külgedele ja seda erinevatpidi 
  • 20 kg kangiga puusatõsted erinevad harjutused (tuharale, välis-ja sisereitele) 
  • põlvedel maas ja sirutasin vastasjalga ja -kätt 
  • Kõige lõpus kätekõverdused (siis kui Enely ütles, et need ka lõppu, siis ma tahtsin küll siis öelda, et mismõttes?? seda ma küll ei jaksa, aga õnneks ikka jaksasin). 

Nii ma siis sealt trennist pesuruumi juba läksin veidi tudisedes ja ka hiljem oli tunda, et sai täiega trenni tehtud, aga õnneks ei olnud mul jalgadel valus ega midagi ning keha sai lihtsalt korraliku koormuse, aga mitte ülemäära palju, sest mul olid jalad/tuhar kenasti tunda järgnevatel päevadel (samamoodi ka käsivarred), aga ei olnud seda, et midagi teha ei saanud. Käisin laupäeva päeval veel ka rullmassaažis ja seal vist sain ka osaliselt seda lihast mudida ja kõik rasvarakukesed ära lõhustatud (midagi seal ekraanil mulle rullmassaažis näidati, et see rasv mul lõhutakse ära). Väga mõnus oli mul igatahes pärast seda korralikku EMS trenni, jalad küll veidi tudisesid all pärast neid kangiga puusatõsteid, aga mitte liiga palju, et ei oleks saanud voodist välja ning liikusin normaalselt!

Homme olen valmis juba jumpinguks, mis mul iga nädal on esmaspäeval kell 18:30! Ikka edasi tulemuste ja eesmärkide täitmise nimel! Ja et tervislik eluviis oleks mõtteviisiks! 

Aitäh lugemast! 
Tervisestaar Mari 

Kommentaarid

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store