III aasta 21. veebruar

Tamm- tammadi- ikka kõigun oma isiklikus nõiaringis- numbrid kõiguvad paari kilo vahel, aga alla seda piiri ei lähe. Muidugi tuleb neid patukaid ette tihemini,  kui kord nädalas. 

Eelmisel reedel külastasin MTÜ juhtide koolituse raames Tartu Loomemajanduskeskust. Kes suudaks öelda ära priist toidust? Kohvipausid, lõuna... Ei midagi erilist, aga kui ikka juba 3 aastat end piirata, ei suuda mina küll enam vahelduvast toidust ära öelda. (Tõenäoliselt see mu probleem ongi- ei jaksa enam) Saime loengu brändi kujundamisest, mis oli väga naljakas. Loengupidaja oli  ikka tõeline talent, kujutan ette kui vahva on ta tudengitel. Pärast ülevaate ka Loomemajanduskeskusest ja Tartu filmikeskuse loomise plaanist (Huvitav- nüüd kui Nolan Eestis filmitud kerkib neid filmikeskusi igasse maakonda. Moevärk) Lõpuks jäi tund aega üle, lubati käia kõikides keskuse majades ja astuda igale poole sisse. Kahjuks polnud reede õhtul enam kedagi kohal ja kui ühe leidsimegi, oli ta ikka päris kohkunud. Ka Disainimaja poe peale ei kulunud kuigi kaua aega. (Issand kui koledaid asju ja millise hinnaga võib ikka kohata! Ju on ka neile turgu.) Istusime juba 40  minutit enne väljasõitu bussis ja ootasime 1 inimest, kes arvas, et kui on väljasõit kell 17:00, siis teda ei huvita. Nii ta ka helistamise peale teatas ja ilmus kohale täpselt  minut varem.

Saan aru, et see on maailmavaate küsimus ja viriseda pole ootajatel millegi üle, aga veidi empaatiat kuluks ehk ära? Sel korral pidid empaatilised olema 16 ootajat.

Siis on ka tööl tihedalt tähistamisi- kolleegi sünnipäev, siis veel üks. vabariigi sünnipäeva aktus. Ikka pidulik laud ka. Kolleegid said teenetemärgid. Pidulik laud. Niiiiii palju maitsvaid asju! Isegi vaid natuke maitstes läheb kaloraažlõhki. Ahjaa- käisin ka ühel koolitusel, kus kiusatuseks olid laual küpsised, šokolaad ja puuviljad. Siga leiab pori, isegi kui ei otsi. Ja mina kui korralik nuumik, ladestan kõik otse rasvaks.

PS. Mehega muutusteta. Kassidega pahasti- linnakass pidi nädalavahetusel pealt nägema, kuidas hiir lõksu jooksis. Tegi tollele vist suult- suhu hingamist ja selle käigus konsumeeris ka pool hiire pead. Igatahes kassi hädakisa oli esmaspäeva õhtul kaugele kuulda. Minu jaoks kenamaks muutmiseks mähkis ta hiire koos lõksuga köögirätiku ja ukseesise vaiba sisse. Noor maakass aga otsustas hellust otsivat perenaist karistada tema isiklikku ruumi tungimise pärast ja kriipis perenaise randmed lõhki. Las töökaaslased kahtlustavad ebaõnnestunud veeninüsimist.

Kommentaarid

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store