II aastat

Minu pisikese kiisaajuni jõudis teadmine, et olen olnud 2 aastat kavas, alles 3 nädalase hilinemisega. Aga kuna olen nagunii tükk aega blogimisest objektiivsete põhjustega (reis, reis ja reis) eemale jäänud, siis parem Hilja, kui Selma- kokkuvõtete aeg on käes!

1. oktoobril läks siis käima III aasta. 

I aasta kokkuvõte- kaalukadu -24,9 (mitteametlikult -27,9 kg) rind -19 cm, õlavars -5 cm, kõht -23 cm, puus -21cm, reis -11 cm. Kokku üle kere 79 cm!

II aasta kokkuvõte- kaalukadu -9,3 kg, rind -6 cm, õlavars -3 cm, kõht -10 cm, puus -1,5 cm, reis -2 cm. Kokku 22, 5 cm...

Kahe aasta peale kokku- kaalukadu 32,1 cm (-35,2 kg), rind -25 cm, õlavars -8 cm, kõht -33 cm, puus -22,5 cm, reis -13 cm. Kokku 101,5 cm!!!

Selgelt näha, et olen teisel aastal olnud ütlemata laisk. Minna on veel 22 kilo. (No olgu- saaksin veel 10gi maha, oleksin kah peaaegu normis) 04. 06. 2020 peaks see ime juhtuma. Kuid iga nädalaga nihkub eesmärk edasi.

Meeldetuletuseks 2- aasta tagusest ajast. 

Minu suurim rikkumine oli septembri lõpu reis- kõik hinnas- Sunny Beachile. No kuidas sa järgid kava, kui kõik on huvitav ning vajab maitsmist ja ka jooke jagatakse nii palju, kui jõuad sisse kallata? Võtsin 9 päevaga 6 kilo juurde. (Nagu korralik nuumloom- aastaga saan vaevu 9 alla ja nädalaga kogu aastane töö maha visatud- nüüd räägib küll südametunnistus, aga kus ta reisi ajal oli?) Ja reisilt naastes tuli kohe töölähetus, kus miskipärast lennupiletitega läbi Stockholmi kaasnes ka lounge. Ja siis tuli sünnipäev.

ja ega elu kergemaks ei lähe- varsti jälle lähetus- lähetus- lähetus- õe sünnipäev- lähetus- lähetus- tütre sünnipäev- jõulud- poja ja minia sünnipäev- aasta lõpp- tütre sünnipäev- mehe sünnipäev-... ohhh!

Reis oli teistmoodi, kui me tavaliselt oleme teinud- sõidame omal käel läbi maa ja majutume- sööme samuti omal käel. Kas ma sellist teist korda teha tahaks? Igavavõitu. Kui me poleks 3 päeva enne lõppu autot rentinud, oleksin igavusse surnud. (Reisist lähemalt- koos toidupiltidega, mis on ikka vägadema patused- saab lugeda mu Klonkströmi seiklusliku elu blogist)

PS: reisilt tagasi tulles leidsime eest väga paksuks läinud noore kassi. Peagi on ebaproportsionaalselt väike. Aga süüa tahab hirmsasti- väikseid pehme kassitoidu pakke virutab 2 tükki korraga keresse. Suuremast konservist, mis on kapi peal, käib ise käpaga suhu ajamas. Ja hiljuti lamas oma krõbinakausi kõrval ja õngitses kuidagi veidralt käpaga üle pea krõbinaid ja ajas suhu. Peab vist toidunormi vähendama hakkama. Kuigi paks kass- ilus kass. Äga äkki näitab see hoopis külma talve?

 

 

Kommentaarid

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store