Fitlap avalikustab oma tulevikuplaanid

Fitlapil on au olla esimene veebipõhine toitumiskava, kellel on Eestis täitumas maagiline 200000 kasutaja piir.  Kui alustasime, ei osanud me sellistest numbritest unistadagi. Suur tänu selle usalduse eest!

Selle tähistamiseks mõne sõnaga sellest, mis meil Fitlapiga plaanis.

Ipohone FitlapMiks seda teeme?

Enne, kui lähen meie tulevikuvisiooni juurde, soovin anda teile aimu, miks me seda tööd teeme.

Meie kirg on tervislik toitumine. Ja me teeme kõik inimlikult võimaliku, et teha see inimeste jaoks võimalikult lihtsaks.

Meile läheb korda see, et tervislikult toituks kogu perekond. Äärmiselt kahju on näha geniaalset last, kes selle asemel, et teha maailmas suuri asju, peab tegelema liigsest kehakaalust tingitud terviseprobleemidega. Veel hullem - teiste laste pilkamisega. Ja see kõik saab alguse pere toidulauast.

Usume, et toitumine ei ole seotud vaid kehakaalu ja tervisega, vaid see mõjutab kõike meie ümber. Alustades emotsioonidest, lõpetades produktiivsusega tööl.

Tulevikuvisioon

Tulevikus ei toitu inimesed enam "one size fits all" toiduportsude järgi. Igale inimesele peab olema kättesaadav toit, mis vastab tema vajadusele ja eesmärkidele. Jäägu hüvasti päevapraed, mis on kõigile, nii naistele kui ka meestele, samade kogustega.

Samas peab see ˇkõik olema lihtne, kättesaadav ja maitsev.

Oleme viimased 6 kuud teinud midagi "ekstra" ja seda on hea teiega jagada.

Fitlap 3.0

Täna on inimestel kasutuses Fitlap 2.0. Juba juuli alguses läheb programmeerimisse Fitlap 3.0 ja julgen öelda, et see on suur samm edasi. Kõiges.

  1. Muutub kogu Fitlapi kujundus ning kasutamine läheb selgemaks ja mugavamaks.
  2. Oleme küll nö valmis toitumiskava, ent samas liigume väga palju selles suunas, et olla inimesele ka toitumise planeerimise tööriist. Seepärast lisame võimaluse inimestele ka ise retsepte "nullist" meisterdada. Ilmselgelt suuname seda protsessi nii, et sinu toidulauale jõuaksid ka edaspidi ainult tervislikud ja tasakaalus retseptid.
  3. Teeme sobilikud kasutajate retseptid ka teistele nähtavaks. Meie kasutajate seas on imelisi retseptimeistreid. Miks seda teiste kasutajate eest peita (tegelikult lisame neid retsepte käsitsi ka juba praegu kavasse).
  4. Lisame ühe laheda viisi, kuidas sõbrad saavad üksteist motiveerida ja joonel hoida (täpselt "kuidas", jätame veel saladuseks). Ning kasvatada enda ümber personaalset tugitiimi. Koos on kergem. Uskuge meid, sellest saab revolutsioon fitnessi- ja toitumise maailmas.
  5. Juba praegu saab kavasse tasuta lisada kuni 10 pereliiget. Varsti saab ka ennast söögikorralt eemaldada. Juhtudeks, kui peamine kavakasutaja sööb perest eraldi.
  6. Hakkame veel põhjalikumalt inimesi suunama seoses mikrotoitainetega. Loomulikult ei hakka me kedagi tüütama liiga alaspetsiifiliselt, vaid teeme seda läbi praktiliste personaalsete soovituste.
  7. Lisaks Eestile tuleme lähiajal äppidega välja ka Lätis, Soomes ning inglise keelsel turul.

Kuhu veel vaatame?

Nagu eespool mainisime, siis teeme kõik, mis meie võimuses, et tervislik toit oleks kättesaadav. Kuigi plaanime jääda ikka ja ainult tehnoloogiaettevõtteks, siis mõned mõtted koostöös meie partneritega on siiski tekkinud.

Esiteks vaatame kindlasti personaalsete kogustega valmistoidu kojutoimetamise suunas. Lisaks sellele peavad poest välja valitud kavajärgsed toiduained võimalikult valutult koju jõudma. Ehk siis poe ostunimekirjade ühendamine e-poodidega.

Ja väga tahame käivitada oma "food sharingu" projekti. Aga sellest lähemalt siis, kui aeg on küps.

Suured tänud ka teistele toitumiskavadele

Suured kummardused ka meie konkurentidele. Oleme seda meelt, et ilma tugevate konkurentideta ei ole võimalik väga heaks saada. See on edasiviiv jõud. Nii et suured tänud kõigile neile, kes toitumiskavamaastikul toimetavad. Usun, et sellest võidavad kõik.

Kommentaarid

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store