Tööle, trenni, tööle, koju....

Esimeseks tahaks kiita kõiki, kes käivad täiskohaga tööl, kellel pere ja jõuavad veel trennis ka käia. Eelmine nädal ikka rullmasaaži jõudsin kõige selle kõrvalt. Poiss on alles nii väike, et tema pärast pean arvestama ka mehe graafikuga ja kõik need kriteeriumid kokku panna, siis ega neid võimalusi väga palju ei leiagi.

Teiseks peab au andma ka Pärnu Kehastuudiole. Ütleme nii, et kui mul endal veel mingid võimalused on käia, siis ega neil seal enam väga palju vabu aegu polegi, nii et kes veel tahab siis kiirustage ja kasutage võimalust ennem suve end tuunida. Tundub, et hea asi hakkab massidesse jõudma. Peangi jälle konttrollima, ehk keegi oma aegu tühistanud, et saaks see nädal rohkem jõuda.

Eelmine nädal sai siis tehtud rullmasaaži üks protseduur. Sellega on sama nagu iga teisegi trenniga vist, et esimesed paar korda on selline sisseelamine ja katsetamine. Nüüd kolmas kord tundus, et oskasin ise juba end paremini hoida ja sättida ja järgmine päev täitsa andis tunda, et nagu oleks trennis käinud. Käisin peale tööpäeva ja kuna minu töö on täiesti istuv kõik need 8h päevas, siis oli kohe eriti mõnus lihased lahti "rullida". See nädal lähen neljapäeval uuesti kohe peale tööd, et siis saab jälle end poputada.

Oma ümbermõõte ma rohkem mõõtnud polegi, kui esimesel konsultatsioonil ja siin end peeglist vaadates siis olen mõelnud lausa, et ega iga piirkond ei peakski kahanema. Trenniga loodaks hoopis nt tuharapiirkonda suurendada äkki. Olen eluaeg olnud sellise täiesti lameda tagumikuga, et väheke volüümi seal kandis oleks täitsa teretatav. Praegu ei saagi aru, et kas seda volüümi sinna on lisandunud või pigem petab see ära, et mujalt on kahanenud ja siis tundub vormikam. Eks see selgub siis, kui kunagi mõõte võtta peale protseduuride lõppu.

Praegu on küll mõte ikka jätkata ka treeningutega ja protseduuridega peale ka selle Tervisestaari projekti. Elan siin tööellu vaikselt sisse ja ehk siis juba järgmine kuu äkki jõuab. Ega muidu ei paneks enda raha sinna alla, kui siiani abi ja muutust pole märganud.

Kodus katsun ka ikka end veidikegi liigutada. Mul see kõhupiirkond on koguaeg väga probleemne olnud, et siis kõhulihaste harjutused igapäev on eesmärk. Vahel ei jõua või unustan, aga siis katsun järgmine päev teha topelt. Mingilt maalt ka ehk annab tulemust seegi.

Igaljuhul tundub, et lõpp hakkab paistma ja üha rõõmsamalt ma peeglitest mööda käin ja end ikka chekkan :D

 

 

Kommentaarid

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store