Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Miks Fitlap sobib just sulle?

Kõht täis tervislikult

Tervislikult toitumine ei tähenda nälgimist. Fitlap toitumiskava kasutades on su kõht alati täis! Saad süüa palju, aga kvaliteetselt.

Liitu toitumiskavaga tasuta

Söö oma lemmiktoite

Sa saad jätkata oma lemmiktoitude söömist. Me lihtsalt teeme need tervslikumaks.Fitlap toitumiskavast leiad nii burgereid, wrappe kui pastasid.

Tavaline burger Fitlap burger

Toetame sind igal sammul

Meil on Eesti kõige aktiivsem Facebooki toetusgrupp, kus on juba üle 20 000 pereliikme. Saad sealt oma küsimustele kiirelt vastused, palju motivatsiooni ning toetust.

Fitlap burger

Meie klienditugi on päev läbi sinu käsutuses. Küsi küsimus ja vastame ruttu. Vajad motivatsiooni, aitame. Klienditoe leiad lehe alt paremast nurgast.

Intercom
Heikki pere

Üksi või perega

Fitlap toitumiskavaga saad tasuta liita kogu oma pere. Mida rohkem sinu lapsed söövad kvaliteetset toitu, seda vähem mahub neile kõhtu komme ja muud magusat.

Proovi meie toitumiskava kohe

Ostunimekiri

Emotsiooniostud paisutavad nii sinu vöökohta kui ka pere kulusid. Ostunimekirjaga hoiad mõlemad
kontrolli all.

Fitlap shopping list mobile

Lihtne jälgida

Fitlap toitumiskavas ei pea sa lugema kaloreid. Meie teeme selle sinu eest ära. Loomulikult kohandub Fitlap sinuga automaatselt. Sulle jääb ainult söömise rõõm.

Fitlap menu mobile

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod