137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

116 päeva ilma rämpsuta*


                                                                                  

Kohe alguses täpsustuseks, mida pidasin rämpstoiduks: kõik śokolaadid, krõpsud, kommid, magustatud jogurtid-kohupiimad, pirukad, saiad (v.a karjala), jäätis, vahvlid, halvaa, trühvlid, küpsised, kakao, suhkur, väljas olevad kiirtoidusöögi kohad ( v.a üks nädalavahetus), sõõrikuid, präänikud, kohukesed. Kindlasti jäi midagi mainimata.

Ainukesed magusad asjad olid siis Fitlapist leitud magustoidud, koogid vms või siis patupäeval külas või sünnipäeval olles väike koogi tüki või muu magustoit, kus sees polnud 100% śokolaadi.

Sünnipäeval, külaskäigul või väljas õhtustades vahest harva võtsin ühe koogi tüki aga veendusin alati veendusin selles, et mingil juhul ei tohi seal grammigi olla śokolaadi. Kõige suurem põhipunkt oligi selles, et eemaldaks enda toitumisest täielikult śokolaadi. Teised eelpool nimetatud rämpstoiduks nimetatud toidud kadusid juba imeväel tänu sellele, et nad lihtsalt ei sobinud kavasse ja patutoidukorral nende istu polnudki. 

Enda eelmises postituses rääkis enda magusa hullusest veidi ja tutvustasin nn. magusa ''ladu''. Ausalt öeldes polnud ennem Fitlapi alustamist probleem pista nahka korraga 200g śokolaadi, polnud vahet tume, hele, valge. Minu magusavajadus oli kohati hullumeelne. Kui śokolaad või mingid maitsvad kommid-trühvlid maitsesid, siis lendasid nad suhu. Samamoodi olid krõpsudega, ma sõin noormehe eest põhimõtteliselt paki eest. Algul mõtlesin teen mõne nädala aga nähes, et isu kadunud hakkasin linnukesi tegema kaua möödas sellest on. Ennem eemaldamist  enda toidu hulgast käisin Rootsis, kus ma sõingi need päevad enamasti śokolaadi ja krõpse, silm ka ei pilkunud, et antud tegevus halb oleks. Tagasi tulles aga teatasin, et hakkan järgmisest päevast pausi pidama ja täna söön nii palju kui suudan.

Praeguseks hetkeks on möödas 116 päeva kui pole neid söönud, isegi ei isuta kui teised söövad erinevaid magusaid toite või muud rämpsu, pool fabrikaate. Tegelikult see 116 päeva defineerib ka seda, et olen juba nii pikalt kavas olnud ja alla võtnud tänase seisuga 16,9 kg ja -36cm. Võin olla enda üle uhke! 🙂
 

Mis muutused tõi rämpsu eemaldamine?

1. Maitsemeeled palju teravamad. Nüüd kui külas proovida kooki, siis tunned kohe erinevaid maitseid ja tunned kui magus reaalsuses see on.

2. Ei tunne vajadust nende järgi.

3. Näonahk on parem ja allergilisi reaktsioone vähem. Kuigi jah näonahk on alati olnud hea siis peale nende ära jätmist on veel parem.

4. Kaalu langusele aitab kaasa.

5. Ei tunne vajadust saada magusast nn. energiat, saan tervislikult toitudest juba kõik vajaliku kätte.

 

Mis aitas magusast eemale?

1. Igal toidukorral süüa kõht täis.

2. Igasse päeva lisada vähemalt üheks toidukorraks kavast midagi magusat.

3. Enda motiveerimine- enda kiitmine, et oled saanud hakkama ja kõik läheb edukalt annab väga palju juurde.

4. Küsimus, kas rämpsu söömine teeb mind õnnelikuks ja olen pärast selle söömist rahul? Kui vastus oli ei, siis polnud vaja ka seda ka näppida.

5. Vee joomine ja piisavalt liikumist.
 

Reaalsuses ongi see, et magusat ja muud rämpsu vajab vaid meeleolu, mitte keha. Selle kommi ampsust saab vaid ajutise õnnetunde, mida hiljem enamasti kahetsetakse. Ma alati arutlen endaga kui keegi pakub mulle, kas see tükk on seda väärt või mitte. Naeruväärne on lasta sellistel asjadel enda elu juhtida. Paljud on öelnud, et 100 päeva ju täis siis võid magusat süüa. Jah tean, et täis on aga no kui ei isuta ja ei taha, sisse pressima seda ei hakka. Enesedistsipliin ja kindlus on tõusnud ning tunnen ennast suurepäraselt kuna tean kuhu sihin 🙂 Kui millalgi isu tekib magusa järgi, eks ma siis proovin ja vaatan, mida mu maitsemeeled teevad nendega. 

Kas ma libastun proovides ja hakkan uuesti magusat ning muud rämpsu sööma või suudan seda kontrollida ja piirduda vaid minimaalselt, kes seda küll teab praegu…

 

                                                                  

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Carolyn
19854 lugemist / 4 fänni
Minust

Elu on nii kaua lill kuni märkad, et peeglist ei vaata vastu selline inimene nagu sa alati arvasid. Isegi kui ma põrun ja kukun, olen ma enda silmis võitja, kuna ma tõusen ja proovin uuesti, ega anna alla!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Põhjus, miks mulle meeldib Fitlap on see tõttu, kuna siin on toitude valik nii suur ja täpselt vastavalt minu maitsele. Esimene toitumiskava, millega ma võin tõesti rahul olla ning süüa pastasid, kooke, liha ja palju muud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva