143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Raske algus


Alustan ka mina blogimisega. et omada ülevaadet oma raskest teekonnast saleda keha poole. Ma pole iialgi olnud nii suur nagu praegu. Oma vaimuilmas näen ennast ikka sellisena nagu olin aastaid tagasi, mitte küll enam 50kg, kuid kindlasti mitte suuremana kui L-suuruses. Tegelik olukord on aga nutune. Üleval kannan XL suurust ja all on juba XXL ja XXXL vahepeal. Ei teagi, kas rõõmustada selle üle, et kaalust võtan juurde ühtlaselt, või kurvastada. Kehal on olemas nähtav vöökoht, laiad puusad ja ka rind, mis varem oli minu meelest väikese võitu, on nüüd mõnusas C-suuruses. Kuid ma pole rahul käsivarte ja jalgadega, mis on läinud jämedaks. Mulle ei meeldi enam mu peegelpilt ja see, et kõrvalseisjad nimetavad mind täidlaseks. Ühed ütlevad, et olen suur, teised, et täiesti ok ja tuleb end võtta sellisena nagu ma olen. No pagan…ma tean ju milline püss on selle rasvakihi all. Miks ma peaksin tahtma võtta end sellisena nagu olen? Viimase paari aastaga olen juurde võtnud 10kg. Vaadates tagasi, kilod on mulle juurde tulnud siis, kui loon tõsisema suhte ja kolin kellegagi kokku. Peale esimest lahkuminekut võtsin meeletult alla. Iseenesest. Teisel korral oli sama lugu, kooselu ajal võtsin juurde ja peale lahkuminekut võtsin alla. Nüüd taas sama jama, kuid juurde olen võtnud rohkem kui kunagi eal. 

Olen proovinud mitmeid dieete, proovinud vähendada söödava kogust, käia trennis jne. Kahjuks pole ükski seniproovitud asi andnud mulle püsivat tulemust. Mida vanemaks saan, seda raskemalt läheb kaalualandamine. Fitlapiga otsustasin liituda peale seda, kui üks mu töökaaslane (üle 50a!) tegi läbi kolmekuulise "kuuri" ja võttis alla üle 10 kilo.

Nüüdseks olen juba nädal olnud tervislikul toitumisel ja otsin erinevaid kombinatsioone, et ei peaks seisma koguaeg pliidi ääres kaal näpuvahel. Mõni retsept on väga maitsev, mõni jällegi mitte. Äärmiselt hea on see, et saan ise toiduaineid vahetada, kui mulle miski ei meeldi. Olen ka juba rohkem aru saanud retseptide ülesehitusest ja täna on esimene magustoit ahjus 🙂 Kahju on sellest, et paljud toiduainete kombinatsioonid mida enne tarbisin, pole siin saadaval, vähemalt mina pole kohanud. Aga on ka palju uusi ja huvitavaid, näiteks omlett veega. Siiani olen teinud seda ainult piimaga. Lisan siia ka pildi oma tänahommikusest avastusest "omlett singi ja tomatitega".

Aitab ka tänaseks. Varsti jälle 😉

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kaisukass
1124 lugemist
Minust

Alustan Fitlapiga olles 96,3kg raske. Eesmärk on jõuda ühel heal päeval 65kg. Fitlap ennustab mulle selleks kuupäevaks 15.08.18. Hea kingitus sünnipäevaks, vaatame kuidas läheb :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Annab võimaluse treeninguta kaalu alandada. Olen selle kohapealt üsna laisk. Kui keegi minuga kaasa ei tule, võin trennile käega lüüa :(

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom