Esimesed võidud

Jeeeeeejj!! Täna kaalule astudes nägin esimest korda, et kaal tõepoolest kaob 🙂 Sealjuures vaadates päevikut, olen ma selle pooleteise nädala jooksul, liitumise algusest, trenni teinud vaid kahel korral ja 100% toitumiskavast kinni pidanud vaid neljal päeval. Kõik teised päevad olen vähemalt korra kõrvale astunud. Paaril päeval oli see reisi ja paaril päeval koolituse tõttu. Usk sellesse, et suveks võin saavutada oma normaalkaalu, tõuseb iga päevaga. 

Esimeste päevade rabistamine toidutegemise ja poodlemisega on nüüdseks vaibunud. Üks kord nädalas teen suurema shopingu, pannes enne umbkaudselt nädalamenüü kokku ja järgnevatel päevadel käin vastavalt vajadusele. Ei tee enam igaks korraks erinevat toitu. Pigem teen korraga rohkem, vaatan palju üle jääb mingeid toiduaineid ja planeerin need järgmiste toidukordade sisse.

Olen ka varem toitunud mitmekesiseslt, kuid kasutades Fitlapi toitumiskava järgi, mõistan, et liiga palju panin toidu sisse aineid, mis sisaldasid rohkes koguses rasvu ja/või süsivesikuid. No ikka, et rammusam ja maitsvam oleks. Enda üllatuseks avastan, et juustukiht ei peagi olema selline, et muud toiduained välja ei paista, koort ei pea panema nii palju, et kõik ujub ja igapäevaselt ei pea sööma ära paki midagi magusat, et hea saaks. Loodetavasti harjub mu organism varsti ümber ja ei nuru enam midagi rasvast, magusat või eriti soolast ja vürstikat. Olen kasvanud maal ja seal oli ikka nii, et toiduports pidi olema taldrikuääreni, saiakäär käepaksune ja rohke võiga. Tol ajal võis seda endale lubada. Olin noor ja tegus. Iga päev jooksin 3km kooli, 3km sealt koju ja kodus ootas füüsiline töö. Nüüd ei kujuta ette sellist tempot. Pole vähimatki soovi ka. Pigem tahaks peale tööd diivanile kerra keerata, raamatu võtta ja sukelduda kuhugi võlumaailma, kus vaikne ja rahulik ning keegi ei sega. 

Igal juhul, on mul täna rõõmupäev. Homme hommikul kaalun end taas ja loodan, et sõber kaal on nii armas ja näitab väiksemat numbrit kui täna. 

PS: Huvitav, kas ja kui tihti, lisaks kaalumisele, siinne rahvas end mõõdulindiga üle laseb? Ma vist hakkan seda üle ühe või kahe nädala tegema. Piisav aeg, et keha saaks mõne sentimeetri maha visata.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod