Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Unelmate tipul

Tere tänast päeva sõbrad.

Niisiis, lihased karjuvad. Ei imesta. Eile võtsin lihastele BCAA-d, loodan, et veidi aitab. Tegelikult peaks seda mingi raskem treeningperiood kasutama aga no kus ma teadsin… No las nad siis karjuvad. 

Hommik algas mõnusa omletiga mis just õigeks ajaks kohevana valmis oli. Kõrvale üks mõnus klaasitäis petti. Ma ei tea nüüd küll kui väga kavas see on aga tervislik kindlasti. 

Minu armas multikeetja sai eilse pruuni riisiga imehästi hakkama. Panin 40 minutit ajaks, eeldusel, et see keeb kaua. Kees parajalt pehmeks. Ainus häda oli, et mehele seda sorti riis ei meeldi. Tema tahab ikka seda sõmeramat ja "kummisemat". No ok, võtan teadmiseks. Kotletid õnnestusid samuti hästi, pool panin poti põhja ja pool panin aururestile. Põhjas olevad tulid täiesti mõnusad, aurutajal näis, et oleks nagu tiba veel tahtnud küpsemist. Panin siis need ka 5 minutiks põhja ja voilaa. Valmis need kõik olidki. Hakklihamasina katsetus leiab aset arvatavasti esmaspäeval. Varem lihtsalt ei jõua, trennid, konverentsid jne jne.

Aga hakklihamasinaga on kaasas ka lisavidinaid, mahlapress ja riivid ning kuna just plovi sisse oli vaja riivida porgandit siis seda proovisin. Väga super, vajutad nupule ja riivporgand tuleb.

Imelisel kombel on meespere 5 liitrit kanasuppi juba kinni keeranud. Eks siis läheb täna potti plov ja veel üks supp. On ikka söödikud. Jumal tänatud, et mul on see abimees köögis. Nüüd ma saan aru MIKS MA TEGELIKULT eriti süüa teistele ei teinud. Sest ma lihtsalt ei jaksanud nii palju pliidi ees olla. Mitte polnud laisk nagu võiks arvata. Ja muidugi kuna ma ise niipalju sellist kraami ei söö siis tundus mõttetu nii meeletult kokata. Tagantjärgi tõde.

Astusin hommikul kaalule. Everesti tipust lahutab mind 200 grammi. Ei, mitte enam isegi kilo. Kakssada grammi!!! Ma ei tea kuidas aga ma ilmselt olen saavutanud kõik kaalu osas mida saavutada tahtsin. Vähemalt 58 kg ükskõik mis "kopikatega" ja mitte grammigi ei tohi ma kaaluda rohkem. Kui see on käes siis olen õnnest lõhkemas. Praegu näitab kaal 59,1.

Muidugi võib alati rohkem. Võib ka 57 kg kaaluda. Aga mitte vähem. Igatahes võin ma rahul olla, et ülekaaluga olen ma hüvasti jätnud ja paksukeste nimekirjast kriipsutan ennast maha. Tervislik toitumine on aga elustiil. Seda ei muuda enam miski. Ma ei kavatse kuhugi teie juurest ära liikuda ja kui aeg saab otsa, ostan kindlasti juurde ka. Nii on turvalisem ja ka tervislikum.

Fitlap on üks parimaid programme. Tervislikult saab toituda ka ilma Fitlapita ja kui sa ei oska, läheb tasakaal kergesti paigast. Aga see siiski ei tähenda veel päris ebatervislikku toitumist. Elada saab tervislikult ka ilma Fitlapita aga Fitlapiga on asi kordades turvalisem ja õigem. Rääkimata suurest hulgast maitsvatest retseptidest, mis rahuldavad nõudliku publiku. Kõige parem on, et sa saad seda kõike kohandada, muuta toiduaineid ja valmistada sajal erineval moel. Ole ainult mees katsetama.

Ja kui sa pead metsas kännu otsas seda tegema siis saab ka hakkama. Kahju, et ma reisimist puudutavaid nõuandeid varem ei näinud, oleksin ehk reisil paremini toime tulnud. Aga nagu öeldakse, mis kehvasti see uuesti. Au ja kiitus Fitlapile kuna ta igati aitab oma kliente nii nõu kui jõuga. Kui täna jäi midagi puudu siis homme juba võibolla saad abi. Ja muidugi viitsi aga küsida. Kui sa ei küsi, siis kes teab sulle vastust suhu pista, on ju.

Aga nüüd hakime plovi jaoks lihamaterjali ja muu valmis ning liigume päevatoimetustesse. Egas pliidi äärde saa jääda! 😉

Palavate tervitustega

MDKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse