136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kõik on korras, nagu “Norras”


Kena puhkepäeva jälle!

Ilm on ikka päris oluline. Näe, täna piilub päike ja mõte kohe palju selgem ka. Küll ma väsisin eile ära! See vihm ja muda seal trennis olid lausa legendaarsed. Puhastasime kõike enne ja puhastasime kõike pärast. Kuivaks ei jäänud ükski koht aga külm ei hakanud, nahk auras. Nagu ma arvasingi oli trenn väga lõbus ja ligane. Iseenesest oli tunne mega, käigu pealt ei näinud ega kuulnud ma maad ega ilma, ainus mis oli tähtis oli meie liikumine. Ja see õnnestus täitsa hästi. Usaldasin ennast kandvat kaaslast ja lasin tal üldjoontes astuda sinna kuhu tahtis. Sest tema teab paremini kuidas mitte kukkuda selle sopa sees. Mina andsin ette vaid suuna. Kuidagi parasjagu tasakaalus ma tal turjal ka püsisin ja ei olnudki kõige hullem. Noh, vigu leiab muidugi alati aga arvestades olusid toimis meie koostöö 5+.

Eks see magus reede istus ka treeningu ja laagri lõppu nagu rusikas silmaauku. Lapsed olid väga rõõmsad, ikkagi lauad kooke-torte täis ja meie, täiskasvanud, luristasime jutuvada kõrvale teed-kohvi. Ma tõesti proovisin vaid mõne väikese tükikese kooki, sest targalt sõin kohe peale trenni ülimalt kiiresti 2 banaani ära – see kustutas nälja ning sain kuhjaga kookide alla neelamist vältida.

Mokalaat peetud, kuuma teega kered kinnitatud, suundusime õhtuhämaruses kodu poole. Oli juba hilja, märg ja väsimus aga tuli veel pesud pessu panna (kogu see laagri sopp tahtis pesemist riietest välja) ning last ja ennast dushi alla ajada.

Lõpuks siis mingi pool 1 öösel hakkas kehtima öörahu. Täna hommikul nautisin jälle oma lemmikputru ja jõin mõnuga kohvi. See toimus siis just hiljuti, sisuliselt lõuna ajal. Uni oli ikka väääga pikk ja magus. Mõned asjad arvutis ajada ja võibki liikvele minna. On tarvis mingid söögid valmis teha (huvitav, millal külmkapp tühjaks läks? eile oli kõik olemas – kas meil on mingid öised "närilised" tekkinud, millest ma midagi ei tea?). Mõnes poes käia üht-teist osta… ja lihtsalt puhkepäeva pidada.

Eeeh.. homme hommikul astun kaalule. Ma tõesti tahan näha 200 grammi vähem! Tahtmine taevariik…

Hoidke ka seljad siis sirgu ja ärge laske ilmast ennast morjendada!

TERV. MD

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!MD
32226 lugemist / 10 fänni
Minust

VVV - voldid vahvalt võitnu / WWW - wondrous weight winner

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui sul pole aimugi kuidas kaal korda saada siis Fitlap on õige koht. Toimi kava järgi ja varsti saavutad soovitu.Suurepärased, tasakaalustatud ja maitsvad retseptid, millega on üsna lihtne end vormis hoida!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva