Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kõik on korras, nagu “Norras”

Kena puhkepäeva jälle!

Ilm on ikka päris oluline. Näe, täna piilub päike ja mõte kohe palju selgem ka. Küll ma väsisin eile ära! See vihm ja muda seal trennis olid lausa legendaarsed. Puhastasime kõike enne ja puhastasime kõike pärast. Kuivaks ei jäänud ükski koht aga külm ei hakanud, nahk auras. Nagu ma arvasingi oli trenn väga lõbus ja ligane. Iseenesest oli tunne mega, käigu pealt ei näinud ega kuulnud ma maad ega ilma, ainus mis oli tähtis oli meie liikumine. Ja see õnnestus täitsa hästi. Usaldasin ennast kandvat kaaslast ja lasin tal üldjoontes astuda sinna kuhu tahtis. Sest tema teab paremini kuidas mitte kukkuda selle sopa sees. Mina andsin ette vaid suuna. Kuidagi parasjagu tasakaalus ma tal turjal ka püsisin ja ei olnudki kõige hullem. Noh, vigu leiab muidugi alati aga arvestades olusid toimis meie koostöö 5+.

Eks see magus reede istus ka treeningu ja laagri lõppu nagu rusikas silmaauku. Lapsed olid väga rõõmsad, ikkagi lauad kooke-torte täis ja meie, täiskasvanud, luristasime jutuvada kõrvale teed-kohvi. Ma tõesti proovisin vaid mõne väikese tükikese kooki, sest targalt sõin kohe peale trenni ülimalt kiiresti 2 banaani ära – see kustutas nälja ning sain kuhjaga kookide alla neelamist vältida.

Mokalaat peetud, kuuma teega kered kinnitatud, suundusime õhtuhämaruses kodu poole. Oli juba hilja, märg ja väsimus aga tuli veel pesud pessu panna (kogu see laagri sopp tahtis pesemist riietest välja) ning last ja ennast dushi alla ajada.

Lõpuks siis mingi pool 1 öösel hakkas kehtima öörahu. Täna hommikul nautisin jälle oma lemmikputru ja jõin mõnuga kohvi. See toimus siis just hiljuti, sisuliselt lõuna ajal. Uni oli ikka väääga pikk ja magus. Mõned asjad arvutis ajada ja võibki liikvele minna. On tarvis mingid söögid valmis teha (huvitav, millal külmkapp tühjaks läks? eile oli kõik olemas – kas meil on mingid öised "närilised" tekkinud, millest ma midagi ei tea?). Mõnes poes käia üht-teist osta… ja lihtsalt puhkepäeva pidada.

Eeeh.. homme hommikul astun kaalule. Ma tõesti tahan näha 200 grammi vähem! Tahtmine taevariik…

Hoidke ka seljad siis sirgu ja ärge laske ilmast ennast morjendada!

TERV. MD

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse