Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kodurahus

Tere kena pühapäeva!

Tänane hommik oli väga-väga varajane kui mõelda, et on ju pühapäev. Kell 8 voodist välja ronida on ikka päris imelik. Aga laps ärkas ka vara ja tema telekavaatamine vist meid äratas. Natuke veel vedelemist ja voodist välja – öö jooksul valminud jogurt tahtis külmkappi panemist ja kõht oli ka tühi. Jõin veidi kohvi ja viskasin pudrumaterjali potti, mille ma siis 10 minuti pärast sealt mõnusalt lõhnavana kätte sain. See on nii tavaline ja samas igal hommikul imeline hetk – justkui fantastilisel moel pakub pott sulle su lemmikut ilma, et sa seda valvama peaks. No mida elult veel tahta? 

Lihased ei valuta ka eriti, teeb elu veidi mugavamaks. Astusin hommikul kaalule ja jäin väga-väga rahule. Täpselt soovitud miinus 200 grammi käes. Ma tean, et see ei ole vee vms arvelt vaid puhas kaalukadu. Näit 58,7 kg. Tipp-topp, järgmine nädal vaja sama saavutada. Ja nii ta tasapisi liigub. 

Laupäev oli puhtalt puhkepäev. Täna nii ei saa. Ehkki ma olen unine tuleb aias tegutseda ja mõned hoidised sisse teha. Ei ole siin igavesti lebotada midagi. See nädal ei viitsi aga järgmine nädal võtan väikese peenarde korrastuse ja talveks ettevalmistamise ette. Äraõitsenud lilled tahavad kärpimist ja mingisugust maltsa on ka sinna kuhjaga kasvanud. No on kole vaadata. Hea, et vihmahoogude vahel sai vähemalt muru niidetud, muidu see oli ka "taevani" juba. Kui niisugused ilmad igal aastal jätkuvad tuleb muruniiduki asemel kits hankida.

Kanasuppi jagub tänaseks külmikus piisavalt aga mingi prae pean päeval kõrvale nuputama. Ise ma nälga küll ei jää aga see meespere vist tahab ikka midagi tugevamat-soojemat lisaks. Pakkusin eile, et teeks kartulit-hakklihakastet… ei taheta! Ise pole juba aasta seda söönud, võiks ju proovida. No küll ma midagi välja mõtlen. Pühapäev… võibolla pannkoogid? Vot, polegi "multikas" seda veel teinud, tasub proovida. 🙂

Varsti algab jälle kool. Sel aastal meil sellega üldse sebimist ei ole. Suvel ostsin natuke talveriideid-jalatseid lapsele, mis väikseks jäänud vahetasin välja. Tuba sai ka piinlikult puhtaks tehtud ja koolitarbed olen nipe-näpe haaval juba ära ostnud. Ega palju polnudki vaja. Koolikott läks välja vahetamisele küll, sest oli päris auklikuks kulunud. Pese või ära pese, kasutada enam ei kõlba. Ettenägelikult sai seegi varakult valmis vaadatud. Meil "septembrikuu" sabinat ei ole. Eks need ümbrispaberid ja kilekaaned tahavad õpikutele-vihikutele panemist aga see on ka kõik. Sedagi saab teha alles siis kui õpikud-töövihikud käes. 

Veedamegi viimased suvepäevad siis rahus ja kodus. Suve ma palju just ei märganud aga puhkust oli küll. Igatahes mina olen uueks hooajaks valmis. 

Edukat langust siis meile ja jällekirjutamiseni!

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse