137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kirjutis mäe otsast


Heia-heia!

 

Vihma sajab, taevas on kurb. Aga mina olen nii rahul kui veel olla saab. BCAA aitas lihastele päris hästi. Eile oli taas kõva trenn ja peab ütlema, et täna lihased ei annagi eriti tunda. Nii, et kui väga vaja siis ikka raskemal perioodil soovitan täitsa kasutada. 

Täna on mul mida tähistada. Teen sel puhul kartulisalatit. Ikka kava järgi muidugi. 😉 Võibolla peaks kooki ka tegema?

Ainult, et ma ei tea nüüd täpselt, mida edasi teha. Nimelt täna (VAU!) on mu soovkaal käes. 58,9 kg. 58 on see number mille poole ma rihtisin kogu aeg. Unistuste number. Ja see vaatas täna kaalult vastu. 

Ei tea, kas võtta veel kilo alla või jääda selle peale säilitama. Eks ma paar nädalat vast jätkan nagu seni, et päris komakoht nulli jõuab ja siis mõtlen uuesti. Olen oma Everesti tipus, lipp lehvib ja teate kui hea tunne see on. Kirjeldamatu. 

Ma mäletan oma lubadusi. Lubasin, et näitan teile oma enne ja pärast pilte. Ma teen seda siis praegu. Need ei jää küll siia igaveseks, kes jõuab ära vaadata, see jõuab.

"pilt" enne (90 kg) ja "pilt" pärast (62 kg)!

Ega ma nüüd sellest viimasest pildist palju ei erinegi ma arvan.

Aga just hiljuti need kes polnud mind suvi läbi näinud, ahhetasid kadedalt, et issand, ta on nii palju alla võtnud!

Eile tehti minust ka juhuslikult trennis pilti. Pärast kõva higistamist oli siis väike harjutuste tegemise moment ja ma pole kindel kumba ma täpselt tegin, kas puhkasin või tegin harjutust. Vist mõlemat. Aga kuna pealtvaatajaile see meeldis siis paluti, et ma seda kordaksin foto jaoks. Siin see siis on, my happy moment:

 Meie

Täna on mul puhkepäev. Natuke koristamist ja võibolla saan marjad põõsa küljest kätte kui vihm järele jääb. Järgmine nädal läheb laps laagrisse ja saan veidi rohkem aega endale ka, see saab olema mõnus. Ja muidugi trenn, trenn, trenn kus ma uuel tasemel juba ennast palju paremini tunnen. Eile näiteks sain ise aru, et ohoo, ma juba liigun nii nagu vaja ning ei ripu nagu tatt ligadi-logadi. Eks see ole see pika piinamise ja higistamise tulemus. Nii hoida!

Edu siis ja eks te ikka kommenteerige, kommenteerige! 😉

Jällelugemiseni!

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!MD
32391 lugemist / 10 fänni
Minust

VVV - voldid vahvalt võitnu / WWW - wondrous weight winner

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui sul pole aimugi kuidas kaal korda saada siis Fitlap on õige koht. Toimi kava järgi ja varsti saavutad soovitu.Suurepärased, tasakaalustatud ja maitsvad retseptid, millega on üsna lihtne end vormis hoida!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva