Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kiisuke auh!

Päevast!

Esimene mõte täna oli, et kuidas siis eilne poolpatt ka mõjus? Hah, ei kuidagi. Või kui siis isegi positiivselt. Kas nüüd see patt ise või hoopis ärajäetud toidukord aga kaalult vaatas vastu täiendavad miinus 200 grammi. 58,5 kg pole üldse paha tulemus arvestades, et tahaks sinna 57 juurde jõuda. 

Lisaks igasugustele komplimentidele kaalulanguse osas, millega kõik on juba ära harjunud ja komplimente enam eriti ei tehta (mis on ka tore, sest hakkas nagu isegi ära tüütama) – on hakanud puhuma uued tuuled. Mmm… et romantilisemad siis või nii. Minu kallis teinepool (kes nagunii ei märka ööd ega mütsi enne kui midagi väga kardinaalselt muutub) on hakanud mulle rääkima mu ribidest, kontidest, vööst, peenest kaelast ja õlgadest ning sellest, et käest kinni võtta polegi nagu – loksub… Ja eriti sageli kostub "kiisupoeg, võtan sul natist kinni ja tõstan kõrvale". Ma nüüd ei teagi kuidas suhtuda. Kas see on nagu vihje, et võiks kaalulangusega hoogu pidada või on see kompliment, et väga kena, tahaks sind sagedamini sülle võtta? Ei taipa.

Mingil hetkel küsisin, et kuidas siis mu kaaluga on. Ütles, et väga hea kaalulangus. Jälle ei saa aru. Kas siis nagu aitab või … Aga kui iseenda enesetunnet kirjeldada siis tal on täiesti õigus

Enne oli nii                                        

ja nüüd on nii                                        

Kiisupoeg mis kiisupoeg! Aga nagu juba alguses saigi paika pandud siis alla 57 kg ei tohi ikka minna. Ilmselt see tervislik piir hakkab ette tulema. Ja ma mõtlen hirmuga säilitamise peale, sest ega ma ju seda veel väga hästi ei oska. Kindlasti tuleb siinkohal Fitlap kogu oma tarkuse ja arvutustega mulle appi. Tänud juba ette.

Täna on nii ilus ilm, et kiisupoeg tahab kindlasti õue. Eks saabki need peenrad puhtaks ja õhtul trenni. Süüa tahaks ka teha midagi head ja ilmselt selleks saavad olema seened, kukeseened. Tellisin neid veel 5 kg juurde, loodetavasti ikka saabuvad. Keele viivad alla ja millal neid siis veel süüa kui mitte sügisel? Soovitan just seeni praegu süüa – kaloreid vähe ja parasjagu hooaeg! 

Teile aga kõige-kõige edukamat kaalulangust nagu alati!

TERV MDKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse