136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kiisuke auh!


Päevast!

Esimene mõte täna oli, et kuidas siis eilne poolpatt ka mõjus? Hah, ei kuidagi. Või kui siis isegi positiivselt. Kas nüüd see patt ise või hoopis ärajäetud toidukord aga kaalult vaatas vastu täiendavad miinus 200 grammi. 58,5 kg pole üldse paha tulemus arvestades, et tahaks sinna 57 juurde jõuda. 

Lisaks igasugustele komplimentidele kaalulanguse osas, millega kõik on juba ära harjunud ja komplimente enam eriti ei tehta (mis on ka tore, sest hakkas nagu isegi ära tüütama) – on hakanud puhuma uued tuuled. Mmm… et romantilisemad siis või nii. Minu kallis teinepool (kes nagunii ei märka ööd ega mütsi enne kui midagi väga kardinaalselt muutub) on hakanud mulle rääkima mu ribidest, kontidest, vööst, peenest kaelast ja õlgadest ning sellest, et käest kinni võtta polegi nagu – loksub… Ja eriti sageli kostub "kiisupoeg, võtan sul natist kinni ja tõstan kõrvale". Ma nüüd ei teagi kuidas suhtuda. Kas see on nagu vihje, et võiks kaalulangusega hoogu pidada või on see kompliment, et väga kena, tahaks sind sagedamini sülle võtta? Ei taipa.

Mingil hetkel küsisin, et kuidas siis mu kaaluga on. Ütles, et väga hea kaalulangus. Jälle ei saa aru. Kas siis nagu aitab või … Aga kui iseenda enesetunnet kirjeldada siis tal on täiesti õigus

Enne oli nii                                        

ja nüüd on nii                                        

Kiisupoeg mis kiisupoeg! Aga nagu juba alguses saigi paika pandud siis alla 57 kg ei tohi ikka minna. Ilmselt see tervislik piir hakkab ette tulema. Ja ma mõtlen hirmuga säilitamise peale, sest ega ma ju seda veel väga hästi ei oska. Kindlasti tuleb siinkohal Fitlap kogu oma tarkuse ja arvutustega mulle appi. Tänud juba ette.

Täna on nii ilus ilm, et kiisupoeg tahab kindlasti õue. Eks saabki need peenrad puhtaks ja õhtul trenni. Süüa tahaks ka teha midagi head ja ilmselt selleks saavad olema seened, kukeseened. Tellisin neid veel 5 kg juurde, loodetavasti ikka saabuvad. Keele viivad alla ja millal neid siis veel süüa kui mitte sügisel? Soovitan just seeni praegu süüa – kaloreid vähe ja parasjagu hooaeg! 

Teile aga kõige-kõige edukamat kaalulangust nagu alati!

TERV MD

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!MD
32214 lugemist / 10 fänni
Minust

VVV - voldid vahvalt võitnu / WWW - wondrous weight winner

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui sul pole aimugi kuidas kaal korda saada siis Fitlap on õige koht. Toimi kava järgi ja varsti saavutad soovitu.Suurepärased, tasakaalustatud ja maitsvad retseptid, millega on üsna lihtne end vormis hoida!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva