137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Argipäev


Tere jälle sõbrad.

Niisiis. Kalapäev on tehtud. Nagu iga perenaine püüan olla säästlik ja kõik olemasoleva ära kasutada. Nii läksid kalasupi sisse kalapea ja saba ning mõned väiksemad osad. Peale kartuli hakkimise ei olnud suurt midagi teha, koos sibula-murulauguga ja kalaga see "multikasse" läks ning poole tunni pärast võtsin supist kala välja, eemaldasin luud ning panin kala juba luudeta tagasi. Veel pool tundi ja supp valmis. Küsite, et mis kalasupp see on kus on ainult kartul, sibul ja kala? Teate, väga hea kalasupp! Uhhaa õigemini. Sest seda keedetaksegi minimaalsete koostisosadega. Igas supis ei peagi sada sorti asja sees olema.

Senikaua kui 5 L suppi kees sai ülejäänud tükeldatud kartulitele lisatud porgandit, suvikõrvitsat, sibulat, murulauku, paprikat ning need läksid peale supi valmimist kohe hauduma. Supi kohale sai aururestile pandud mõned maitsestatud lõhesteigid, mis siis vaikselt seal valmisid. Pärast aurutasin neid veel edasi köögivilja hautise kohal. Kui köögiviljad ka valmis olid siis oligi kõik tehtud: köögiviljahautis lõhesteikidega ning kalasupp. Kokku umbes 1,5 tundi. On seda palju? Kuidas võtta. Arvestades, et valmimise ajal sain kas siis midagi hakkida või üleüldse mitte midagi teha, on selline toidu valmistamine kui lapsemäng. Lõunasöögiga asi korras.

Natuke töid ja toimetusi ning oligi aeg jälle trenni minna. Sel nädalal on laps treeninglaagris ja ega seal muud ei ole kui üks vehkimine ja rabelemine mitu korda päevas. Väsib ikka ära küll aga see eest on söögiisu hea. Ega minagi kehvem ole, terve nädal trenne täis. Treeneri sõnul läheb iga päevaga aina paremaks. Seda on küll ülimalt hea meel kuulda. 

Täna sai jälle hakklihamasinat piinatud, et teha korralik sinkvorst. Hetkel see keebki, kõigepealt sai see topitud singivormi ja siis vorm "multikasse" keema pooleteiseks tunniks. Kuna liha jäi järele ka siis valmisid 8 minutiga täisteramakaronid ning selle kõrvale porgandiga kotletid. Eile õhtul keedetud peedist sai peedisalat kõrvale. Ausalt, mina ei suutnud täna süüa rohkem kui 1 kotleti ja peedisalatit sest kalasupist oli enam kui küll. Hommikused keedetud munad ja tomati-kurgisalat ning tassike petti pidasid nagu pärastlõunani kõhu täis. 

No veel on aega tunnike ja jälle trenn. Ilm on nii ilus, et kisub päevitama. Aga ega ei jõua ja jahe vist on ka. Võibolla võtan kinoskäigu ette veel hilja? 

Ega midagi, homseni ja võibolla toimub isegi midagi põnevat vahepeal? Kui ei toimu on see ka suurepärane, sest mida igavam seda murevabam. 🙂

Olge siis lahedad!

MD

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!MD
32618 lugemist / 10 fänni
Minust

VVV - voldid vahvalt võitnu / WWW - wondrous weight winner

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui sul pole aimugi kuidas kaal korda saada siis Fitlap on õige koht. Toimi kava järgi ja varsti saavutad soovitu.Suurepärased, tasakaalustatud ja maitsvad retseptid, millega on üsna lihtne end vormis hoida!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom