109792 kasutajat 490 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Vingutuju? Negatiivsuse tipp!


Õhtust! 

Avastasin, või noh, mis ma ikka valetan- tegelikult teadsin ju, et pole peaaegu terve selle kuu bloginud. Tegelikult mul oli küll plaanis, blogivõistluse esimestel päevadel. Tahtsin kirjutada, õigemini kirjutasin terve pika postituse valmis, lisasin kõik pildid ja puha, ja siis vajutasin vale nuppu! Deeeem, miks minuga pidi see juhtuma? Kui avastasin, et siin ei ole ka autoseivi, siis olin kurb ja vihane ühteaegu. Enda peale. Miks ma vahepeal ära ei salvestanud, nii igaks juhuks? Miks ma pole tervet teksti kuskil teises autosavega programmis enne valmis trükkinud(ometi teen sama asja siinsamas jälle).  Terve esimene osa minu ülisupergigalahedast Rootsi reisi jutust läks kaotsi! Sellega kadus ka minu isu blogida.. Väga tahaks panna (peaaegu) kõike lahedamat kirja, kasvõi endale hiljem meenutamiseks.. Eks kohapeal on alati lahedam olla, kui kuulaja olla. 🙂 

Samuti on mul kirjutamata Rakvere Ööjooksust.. Kuigi muljed on üsna samad mis teistel, ka see oli võimas! Kuid enne seda käisime veel trippimas.. Nüüd tuleb juba niipalju uusi asju peale, aga kirjutada midagi põnevat polegi.

Oli küll blogivõistlus, kuid lugesin väga suure igavuse küüsis vaeveldes hommikusöögiks vaid väheseid postitusi mille pealkiri tõmbas. Üritasin terve selle aja üldse mitte lugeda, kui aus olla. Nimelt kohe alguses sattusin ma alati selliste postituste peale, mis oli spets võistluse tarbeks 1) kuskilt mingi info copy-paste tehtud (sorry, oskan ise ka googeldada ja tasemelt veel üle keskmise, kinnituseks terve mu tutvusringkong ning üks endine tööots, mitteametliku nimetusega "googeldaja") 2) mingi pastakast välja imetud jura, et tähed ka veel täis tuleks ja seda mitu korda päevas. Nagu MIKS. Okei, võita on ju vahva, aga.. Mõelge teiste peale ka ometi. 😀 Kui ma teeks päevas ala 3-4 postitust, suvalise copy-paste juraga internetist, paneks suht tõmbava pealkirja, no deeeem kliki ma ju küll saan, aga kas keegi seda tõesti lugeda ka viitsib? 

Lisaks tahaks vinguda ka kaalu üle. Olen see kuu olnud punane ainult kolmel päeval ja siiani pole mul eelmise kuu lõpust veel kilogi all. Ikka ülesallaülesalla tühja tuult tallan. Eks see nädala lõikes jah langeb, kasvõi 100grammigi, aga kurb ikka. Palju õnne mulle! 😀 

Siis vingun veel selle üle, et kuhu kadus minu ilus ilm. (Etteruttavalt tulevastest postitustest- panin enda jaoks enne ja pärast pilti kokku, kui muud sealt näha pole, siis vähemalt see, et olen suvel päikest saanud.) Koos ilmaga kaob tuju. Eriti kui kaaslased ei julge sõna võtta teemadel, millega peaks kaasa rääkima, sest nende huvid on samapalju mängus, aga ikkajälle olen mina see "loll" kes enda (ja meie) õiguste eest seisab ja suu lahti teeb, kõik ausalt ära räägib. Ja siis teised kiidavad oi kui julge ja oi kui tubli. Miks nende suud õigel hetkel kinni on ja mina hiljem kogu pasarahe aususe eest enda kaela saan?? Samas ei suuda ma ka suu kinni olla ja lasta endale liiga teha. Küll see elu on raske. Elaks veel ise selle raskeks, aga ikka teised elavad. 

Samas, ega sugulased ka elu kergemaks ei tee. Kuskil lambist tulnud probleemid, siis põrnitsetakse ja keeratakse kogu asi jälle minu kaela. Nagu ma oleks midagi teinud või öelnud. Hoian võimalikult eemale, kas saab ükskord rahus oma asju vaikselt ajada või ei?? 

Mees ka ajab närvi. Tuleb töölt kui jumal juhatab (sellest saan aru ja kiidan kohusetunde heaks) AGA nii kui kodu uksest sisse saab, juba heliseb telefon. ALATI on kellelgi midagi vaja, mitte ükski päev ei lähe nii, et peale tööd ta midagi kodus teha saaks, kasvõi rahulikult süüa peale kohvijoomist. Küll on kellelgi teda sõitma vaja, siis on teisel rehv lõhki, kolmas ei saa lihtsalt millegagi hakkama, neljanda õel on abi vaja jnejne, kõigil on midagi vaja. Ma ikka ütlen talle, et MIS SIIS SAAB, KUI MINUL ja veel hullem, ta TÜTREL KA TEDA KUNAGI VAJA PEAKS MINEMA?? Kurjaks ajab! Seda, et kunagi ta kellelegi peale minu ka ei ütleks, seda ei juhtu. Teised on alati hädas, teistel on abi vaja. Ta on ju maailma parim poeg,sõber, töökaaslane,sugulane jne. 

Lisaks oli mul terve esmaspäev vaba ja unustasin ära, et doonoripäev oli ja verd anda ei saanudki. 🙁 Mälu on üldse viimasel ajal kehv. Just sellised lühimäluasjad, kõik mida loen jääb hästi meelde. Kas ma olen rääkinud, kuidas ükskord pidin mehe ühel hommikul viima enne tööd pea 1,5km kaugusele, kus ta auto oli? Ilmselgelt ma unustasin selle ära, läksin hommikul tööle nagu Miška ja alles KELL KOLM tuli meelde, et pidin ta ära viskama. Helistasin mehele, ta oli jalgsi läinud ja loomulikult tööle hiljaks jäänud. 😀 

Edit: Hambaga käisin esmaabis ka, prooviplomm ja ikka valutab, ees paistab vist elu esimene närvisuretus? 

Aitab tänaseks. Loodan järgmine kord positiivsem olla! 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tiuxx
5952 lugemist / 2 fänni
Minust

Olen Tiina, kohev ja pehme. Alustasin fitlapiga 88,4kg pealt ja olen 169cm pikk. Eks näis kaugele me koos jõuame. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Olenemata oma liigsetest kilodest liitusin Alguses fitlapiga peamiselt sellepärast, et keegi ütleks mida süüa teha. Pool mure murtud! Kui kergemaks ka kogemata saan, siis teine pool murest ka kadunud! :D Nüüd, paar kuud hiljem, pean tunnistama, et fitlap tekitab sõltuvust. See muutub iseenesest elustiiliks. Küll on tore hästi süües alla võtta. :) :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.