Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

Tavaline hommik

Hommikut alustasin kaalumisega. Võrreldes eelmise kaalumisega, siis kadunud vaevu 100 grammi, äkki kaal näitab mingeid ümardatud numbreid ka muidugi, kuid siiski natuke ju läks ära. Plaan siis see 73 kätte saada, juuni alguses. Nii nagu fitlap ütleb. 

Hommikut alustasin kohvitassi ja lõherulli võileivaga. Õigemini ainult lõherull ja leib, võid ei pannud. See lõhe on isegi rasvane. Lõherull on mul poest ostetud, õigemini lausa Balti jaama turult ning mingeid andmeid tema kalorsuse ja koostise kohta pole kusagilt võtta. Loodan vaid, et ehk sobib. Rasvane muidugi on ta tõesti. Kaalu järgi läks leivale peale 34 g. Panen pärast TAI-sse oma numbrid kirja, siis on näha palju päevas kaloreid sain. Toidu kalorsust olen ikka arvestanud selles TAI süsteemis, mulle meeldib. Siit saan retsepti ja grammid, sealt leian kalorid. Lihtne.

Edasise toitumise kohta täna tean, et lõunasöögiks on köögiviljasupp. Õhtusöögiks kodujuust mingite lisanditega, soolane variant tuleb kindlasti ja hiliseks söögiks keefirismuuti, kuhu panen nisukliisid, kiivit ja banaani. Kaalunumbrid  lähen panen siin kohe kokku. 

Spordiga eraldi otse ei olegi tegelenud, sest mu kaks hektarit aeda ja kahel õhtul rahvatants annavad päris hea koormuse kokku. Emadepäeval viisid mu lapsed mind aianduspoodi ja sain juurde kolm lille, mis vajavad veel istutamist. Kes rumal inimene igal aastal laiendab oma lillepeenarde pinda küll? Aga on ju nii palju igasugu põnevaid taimi, mida kõike tahaks. Lisaks on mul ka sünnipäev mais ja mu tantsukaaslased ja töökaaslased kõik teavd mu sõgedast hobist, sealt lisandus veel püsitaimi, mis ootavad istutust ja otsivad kohta aias. Ju ma ikka pean jälle meetrikese kuhugi juurde tegema… nii et abikaasa ei märkaks, tal on muruniitmine nii tähtis ja lilled ei tohi kuhigi jalgu jääda. No vaatame. 

Jalgrattasõit oleks minu jaoks taas kõige lihtsam variant. Kuhugi spordisaali minna – milleks raha kulutada, kui saab ka muudmoodi? Pealegi on meile siiakanti ehitatud palju neid kergliiklusteid, mida on hea kasutada. Kui õhtul töölt koju sõita autoga, on tegelikult näha, kui paljud inimesed seda võimalust kasutavad. Jalutavad, sõidavad rattaga, uisutavad. 

Ikkagi kõige tähtsam asi, mis kaalule mõjub, on söömine. Kui see on paigas, lahenevad muud probleemid iseenesest. Nagu ma oma töökaaslastele ikka mõnikord ütlen, kui nad märkavad muutust välimuses – suu tuleb õigel ajal kinni panna ja söömine lõpetada.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod