Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Tantsud kommidega

Minu saak esimesel nädalal -1.2 ehk siis veel -100 hinnalist grammi.

Võib ju unistada, et kui ma poleks eile õhtul söönud tillukest torditükki, kolme imepisikest võileiba heeringa ja kookosrasvaga ja kahte kommi, näinuks ma kaalul 76,9-t, aga vist ikka mitte. Mul oli kõik nii ilusasti paigas…. ja siis selgus, et minu uues tantsurühmas on kahel tütarlapsel sünnipäev. No ei olnud ikka võimalik küll öelda – ei söö. Õnneks siiski vaid tilluke kreembrülee tort, mitte üle 50 grammi. Ma olrn uues seltskonnas tantsimas käinud nüüdseks kaks korda ja mõlemal korral olen sattunud mingile sünnipäevatähistamisele. Või siis uue hooaja avmispeol. Peab vist ära tulema sealt rühmast….

Nüüd, hommikul on võikud söödud, süda läigib ja on selge – riivjuustu ja majoneesiseguga saibi rohkem ei tee. No ma ei tea, mis selle maitsega on, aga halb hakkas. Juust oli mul rasvasem ja seda võtsin pool kogusest. Nii halb, et mine või oksendama, krt küll. Peab mingi muu söögi otsima.

Lõunasöögiks on ette nähtud frikadellisupp, praegu juba söödud ka. 

Õhtuks on kama plaanis. Vahepealset kolmandat ei oskagi öelda. Kuna täna on tantsimine teises rühmas läheb söögiga kiireks. Ma ei tantsi mitte mingis peenes trennizumbapumbas vms. vaid hoopis memmede rahvatantsurühmas….aga asi seegi. Ikkagi liigutamine käib. No mõnikord peab ka sünnipäevi tähistama, aga eks mutikestel ole neid ka vaja. 

Retsepte sirvides jäid mulle täna silma sellised asjad nagu pasteet röstitud galetil, pasta carbonara, pasta suitsukalaga, kaneeliga röstitud pähkli-seemnesegu. Uurisin vajaminevaid toiduaineid ja valmistamist – jälle tunduvad imevahvad retseptid olevat. Lisan need oma sellenädalasse toiduvalikusse.

Nüüd tundub mulle juba, et kõht justkui oleks sutike lamedam, kuidagi kergem on olla. Eks usk maksab ka midagi, selles mõttes, et üks kilo ei tohiks olla nii suur raskus, mida peaks kohe tundma. Mingi muu õrn tunne valitseb peas. Umbes nii, et ma saan hakkama, mis see 10 kilo siis nüüd nii väga ära ei ole! Tühiasi!

65 kilo oleks paras. Minu graafik lubab 70 kilo ette saada jõuludeks ehk 25. detsembriks ja soovkaalu 26. veebruariks. Nii läheb muidugi vaid siis, kui ma jätkan praegusel kursil.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod