Plaaniga korras

Tänaseks päevaks on plaaniga korras, kõik on kontroli all. esialgu. Kuna algne lõunasöögiplaan ei täitund oli vaja kiirelt, jooksu pealt toitumiskavasse sisse viia muudatused. Lõunaks siis taaskord läätsehautis – otse poest. Seekord kaalusin vajaliku portsu ja ülejääk läheb homseks.

Mulle ikka meeldib siinne toitude valik meeletult. Nii suurepärased retseptid, et kohe polekski nagu põhjust patustada. Või kui siis ainult veidi ehk kord nädalas. Üks patune päev on ju lubatud, kuigi patustada tuleb mõistlikult.

Trennist. Ma olen ju algaja kodune, aga nüüd on kolm nädalat täis seda algset kava ja vist oleks nagu vaja väheke muudatusi. Peaks vist ühe korduste seeria juurde lisama, et natuke raskem oleks. Kuigi – ma olen ju mõned korrad trenni vahele ikka ka jätnud – aga, ma ju liigun päeva jooksul nüüd palju rohkem ehk siis palju teadlikumalt, kui eelmisel aastal.

Kaaluda ja mõõta praegu hästi ei saa. Kaal asub tütre toas ja kuna ma kõva häälega pole välja kuulutanud oma katset kaalu vähendada, siis on natuke imelik sinna minna ja  öelda – kuule, ma tahan end kaaluda. Aga ma tunnen, et jope natuke rohkem lehvib seljas ja seelik ei pitsita enam vöökohast nii palju, kui varem. Mingi muutus ikka on. Käevarred ja reied, seal ei usu veel mingit muutust. Vast alles siis, kui 10 kilo kadunud. Ma olen seda õunatüüpi inimene, kellele kõht ette paisub. Ei mingit siredat vöökohta ega uhket rinnapartiid, õun ikka õun. 

Ja vett ei mahu ka ikka sisse nii palju kui vaja oleks. Õigemini, oleks vist vaja hoopis veepudel vajaliku kogusega endale töölaua peale kohe hommikul valmis panna. No mis see siis nüüd on, et ei saa oma poolt-teist liitrit vett ära joodud? Pühendumist on vähe, selles ongi asi. Tasakesi öeldes – seedimine töötab paremini, kui palju vett juua ja päev lõpetada keefiri- või peti-marja seguga. Sellise õhtusöögiga nagu mul on juba pikemat aega kavas, saab ka päriselt harjuda. Ei olegi vaja pähkleid ja muid asju, vahel ainult pool õuna näkitsen lisaks, kui marju pole sügavkülmikust võetud ja banaanid on lapsed ära söönud.

Edu mulle ja teistele kaaskannatajatele!

 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse