Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

November

Novembri plaanid sellised: alustan 75,4 -ga ja lõpetan vähemalt 73,9- ga. Igal juhul peab esimene number olema 73

Tegelikkus selgub umbes nelja nädala pärast.  Eks ma muidugi teen kõik endast oleneva, aga ma olen ju vaid tavaline inimene. Kord paar patupäeva,  mõned muud korrad lihtsalt amps või paar valesid asju,  mõned liigsed siidrid, veinid ja ongi asi tehtud. Seepärast ei proovigi end ületada,  vaid olen lihtsalt …

Päeviku kuri jälgija teatab mulle, et olen kavast kinni pidanud 15 päeva, eksinud 11 päeva ning päevik on täitmata 5 päeva. Ju siis on nii. Trennile võiksin panustada rohkem. Jällegi – ju siis on nii. 

Vähemalt tänase kohta saan öelda – toitusin vastavalt kavale. Trnni muidugi ei ole veel teinud, kell on 19.10,  kuid vaevalt täna sellest midagi välja tuleb. Väsinud. Praegu oleks vaja hoopis väike uinak teha, sest kell 12 öösel peab sõitma sadamasse laevale vastu. Saabub pojakene, kes oli kaks nädalat komandeeringus. Ei kujuta ette, kaua sealt laevalt mahatulek aega võtab, kuhu auto mahub jne. Sadamas pole just üleliia parkimiskohti. 

Kuidas homme peaks toituma?  Hommikul teen putru, see on selge. Tõenäoliselt on see hirsipuder.  Pohladega,  või maasikatega, või siis hoopis sulajuustuga?  Ei, juustuga siiski mitte, äkki see variant pole söödav. Kuigi kaerahelbepuder juustuga oli küll mõnus. Lõunaks saab kindlasti olema skyr,  see joogivariant. Sinna on plaanis segada juurde banaani ja täisterahelbeid, pisut nisukliisid ja linaseemnejahu. Õhtusöögiks saab olema teine ports hakklihasupist, mis ma eile õhtul tegin. Hiline söök vaid keefir,  ma marju seekord ei pane, sest need kuluvad lõunasöögi sisse ära.  Keefir või pett hilise söögina mõjub vähemalt mulle küll hästi. Täpsemalt seedimisele mõjub hästi. On minulgi varasemalt olnud probleeme kõhukinnisusega, aga nüüd enam mitte. Köik käib nagu kellavärk. 

Avastasin täna ootamatult, et kuulun nende õnnelike hulka, kes oma ID kaarti peavad minema PPA-sse uuendama. Oi, küll ma olen õnnelik! Mitte, et ma vahetpidamata  kusagil midagi allkirjastaksin, kuid igaks juhuks oleks tore omada korras dokumenti.  Nüüd pean kohe töölt vaba päeva võtma ja päälinna kihutama. Õnn tuli minu õuele!! Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod