140827 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Natuke sassis


Mul on hetkel asi ikka väga sassis. Täna läks päev täiesti patupäevaks kätte ära, kuigi algas kõik hästi. Ning kuni lõunani oligi kõik hästi. Edasi mitte enam nii väga.. hästi. Selgus, et ühel kolleegil oli sünnipäev ja oleks olnud kuidagi väga näotu sellest mitte osa võtta.

Noh võtsin siis ühelt taldrikult  sutsuke, teiselt natuke, kolmandalt näpuotsaga, neljandalt lusikatäie, viiendalt suutäie, kuuendalt pisut ja nii ta siis oligi. Pakkumisel oli nii soolane kui magus kringel, mandariinid, viinamarjad, kohv, kartulisalt ja veel üht-teist. Kokku tuli ikka parasjagu ehk täpselt nii palju, et igasugune mõistlik päevaplaan läks täiesti käest ära.

See eest on mul praegu kõht täis ja uusi rikkumisi plaanis pole. Hilist söögiampsu pole ka muidugi ette nähtud. Söödud juba küll täna.

Viimastel päevadel on ka trenn täiesti ära jäänud. Ise ka ei tea miks. Või siis, mis siin ikka teada, eks see laiskus ole, mis mind on tabanud. Vana inimene – eks ta väsi ju ära ikka ka.

Homme olen parem inimene, vist …

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Manja
28699 lugemist / 1 fänn
Minust

Ümmargune pensionär

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Üllatusega leidsin, et siin on väga palju häid, huvitavaid, lihtsaid ja taskukohaseid retsepte. Pole vaja muud, kui klõpsata kuupäeval ja sulle avaneb sobiv päevamenüü, vähe sellest - päevamenüü saab ka ise kokku panna. Suurepärane!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom