Natuke sassis

Mul on hetkel asi ikka väga sassis. Täna läks päev täiesti patupäevaks kätte ära, kuigi algas kõik hästi. Ning kuni lõunani oligi kõik hästi. Edasi mitte enam nii väga.. hästi. Selgus, et ühel kolleegil oli sünnipäev ja oleks olnud kuidagi väga näotu sellest mitte osa võtta.

Noh võtsin siis ühelt taldrikult  sutsuke, teiselt natuke, kolmandalt näpuotsaga, neljandalt lusikatäie, viiendalt suutäie, kuuendalt pisut ja nii ta siis oligi. Pakkumisel oli nii soolane kui magus kringel, mandariinid, viinamarjad, kohv, kartulisalt ja veel üht-teist. Kokku tuli ikka parasjagu ehk täpselt nii palju, et igasugune mõistlik päevaplaan läks täiesti käest ära.

See eest on mul praegu kõht täis ja uusi rikkumisi plaanis pole. Hilist söögiampsu pole ka muidugi ette nähtud. Söödud juba küll täna.

Viimastel päevadel on ka trenn täiesti ära jäänud. Ise ka ei tea miks. Või siis, mis siin ikka teada, eks see laiskus ole, mis mind on tabanud. Vana inimene – eks ta väsi ju ära ikka ka.

Homme olen parem inimene, vist …

 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse