Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Minu päev

Üle mitme-setme aja panin oma päeva kirja ka päevikusse, siia. Eilse päeva ikka. Sisuks – toitusin 100% vastavalt kavale. Nii uhke tunne kohe  blush

Täna veel ei tea, kuidas päev edasi edeneb.

Hommikusöögiks oli soolalõhe leiva ja kodujuustuga. Algses retseptis mingi lahja kodujuust, aga vahetasin selle ringi hapukoorese kodujuustu vastu. Lisaks nägi retsept ette veel toore kala praadimist, aga nagu olen varemgi märkinud, mul on kalalõhna mitte taluvaid tegelasi kodus mitu, seega läks loosi soolakala. Tahan öelda, et oli väga maitsev kooslus see leib ja kodujuust ja kala. Ma mingit salatit ei viitsinud kokku keerata, panin lihtsalt leivale poole 100 grammisest lõhepakist ja sõin kodujuustu juurde, pakist…. Nii pole küll ilus.

Lõunasöögiks oli mul plaanis ka kala. Koolisööklas menüüs kirjas kenasti kalapala kartuli ja külma hapukoore-majoneesi kastmega. Päriselt olid nad praadinud lihtsalt kalapulki… no mida veel? Kus siin on meil tervislik toit siis? Kalapulk nüüd küll eriti mingit kala ei sisalda ju, ainult mingi segane hakkmass riivsaiaga. Võtsin poolteist kartulit ja kaks pulka, natuke kastet. Umbes kaks supilusikatäit.

Õhtuks olen kirja pannud tatra kanasüldiga. Ja ega ma sedagi söö nii nagu algselt kirjas. Ikka jälle muudatused. Minu muudatus siis eelkõige selles, et tatra asendan rukkileivaga, sulatatud juustu määrin leivale ja söön süldi juurde. Kanasült on ostetud. Hiliseks ajaks plaanin piima-banaani joogi.

Lihtne!  cheeky

Vahepeal pidin tööd tegema … aga muuhulgas leidsin siiski aega homse toidu planeerimiseks. Hommikul tortiljarull omletiga, mis minu puhul tähendab röstsepikut omletiga, lõunaks veisefilee kartulipudruga – minul lihavorm riisiga ehk tobington. See retsept muide vahtis mulle kusagil netis täna vastu, Toidutare äkki? Igal juhul tegin retseptis toiduainete osas nats muudatusi ja ongi olemas!!     Rohkem ma homsete roogadega ei sahkerda. Õhtuks heeringa-kodujuustu salat, hiliseks roaks Waldorf salat.

Aga muidugi, kui tüdrukutel muud plaanid tulevad pähe söögitegemise asjus, on asi metsas. Siis jääb üle kaks võimalust – kas kohendan oma toiduvalikuid (kui just väga lepikusse ei lähe) või panen kirja oma päevikusse, et ei toitunud vastavalt kavale. Kõige kehvem variant on veel kolmas, kus tuleb kirja panna patupäev.

Aga meenubki, et eile tehti meil üks suur tassikook. Ma ise olen vaid mõelnud selle tegemisele, kuid tüdrukud tegid ära. Mulle anti 1/4. Selline mahe asi, mis sisaldas natuke odrajahu ja riivitud porgandit. Lisaks ikka nisujahu ja muna ka. Päris hea tuli neil välja.

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod