Manja teisipäev

Tahaks kirjutada, kuid kõrvaltoas mängib telekas,  ETV,  saade Foorum. Kisa on nii kõva, et segab keskendumist.  Artur Talvik,  Jüri Ratas ja EKRE esindaja  püüavad üksteisest üle rääkida. On ikka tegelased,  kes neist on õigem ei mina tea, kisada vähemaõt oskavad.

Ma ei kaalunud end täna, ma kardan seda numbrit, mis vastu vahib.  Täiesti kindel, et midagi pole muutunud. Ma tean. Ka täna olen patustanud, nüüd juba vähemalt nädal aega. Ei tahaks väga uskuda, aga vist ikka ongi nii, et see motoorne rahutus ja suur mure oma Liibanoni suunduva poja pärast, tekitab närvilisust, keskendumisraskusi ja löppude lõpuks ei oska ma muud teha, kui süüa.  Juba esmaspäeval ta lähebki. Töö juures ütlesin ülemusele lihtsalt, et tahan teda saatma minna ja ilma liigse jututa sain vaba päeva. 

Täna just rääkisime pojaga hukkunud eesti sõduritest, tegelikult on ikka nii, et siin Eestis on sõdureid surma saanud õnnetusjuhtumite läbi rohkem, kui välismissioonidel. See on statistika,  kuid minu poeg on ikka minu oma ja tema pärast muretsen ikka, teisiti pole võimalik. Näidaku statistika ja kuivad numbrid mida tahes. 

Mida veel oma kere pärast muretseda,  kõige muu kõrval mu elus, on kaalunumbril üsna väike tähtsus.

Olgu, nüüd positiivsemad asjad. Mis need küll  võiks olla?  Praegu, pärast kohupiimapiruka söömist, vaatan snookerit. Ma ise pole just suur arvutimängude mängija, kuid mingeid palliveeretamise mänge ma ikka aegajalt mängin. Aga snookeris ma imetlen, kui osavad need palliveeretajad ikka on. Ja selle eest makstakse neile veel raha, lausa kümneid tuhandeid eurosid!  Maailmameister on teeninud üle miljoni euro!!  Hea tubane töö, miks mitte siis mängida. Miks küll mina mingi jabura ameti olen valinud?

Räägiks siis asjast ka, söömisest. Hommikul oli mul munaga rukkipala, lõunal plovilaadne asi, sealihaga. Edasi kahjuks viineripirukas sinepi ja hapukurgiga, pärmitaignast lihapirukas, hiliseks söögiks kohupiimapirukas piimaga. Läks lihtsalt nii, juhtus noh, mina pole süüdi…..jne. jne. Käisin oma pojaga pealinnas ja siis valisime kahekesi, milliseid koju ostame….  kuidas ma siis oleks saanud neid söömata olla?

Äkki homme olen parem,  loodetavasti.

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod