Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Manja esmaspäev

Manja esmaspäev on töine ja tervislik. Eelmisel nädalal ju koolivaheaeg ,,, mitte et ma miski õpilane olen kusagil vaid ma töötan koolis. Natuke. Nüüd siis said päevased patud otsa, sest nagu juba eile mainisin – külmkapist ei pea enam mitukümmend korda mööduma. Söök korralikult kaasas, kõrvalmajas olevasse poodi ei lähe, raha ka justkui pole, et sinna üleüldse võiks minna.

Eilne plaan pidas paika. Hommikul lõhega leib. Jälle peaks mainima, et tegemist oli lõhekonserviga "Lõhe omas mahlas".Noh, see lõhe oli ikka nii maitsetus mahlas, isegi soola polnud lisatud. Kas tegemist oli mingi praaktootega? Unustatud sool. Panin leivale lisandeid juurde omalt poolt, muidu poleks vist üldse alla läinud. 

Sellist toodet või õigemini selle konservivabriku toodet enam ei osta, aitab naljast. 

Lõunasöögiks kodujuust hurmaaga. Hurmaa oli täiesti pehme ja mõnus. Kuubikuteks polnud vaja hakkida, kraapisin lusikaga koore seest lihtsalt välja. Natuke oleks võinud varem ära süüa selle puuvilja.

Ei oleks ikka poes vaja osta nii palju asju, sest söögiplaanid võivad kiirelt muutuda. Praegu mind kunnitab vaid seesama lõhekonserv, muid asju pole kogunud tagavaraks. Oma närustest võikudest tegin ikka pildi ka, et siia riputada, kuid jälle tekkis probleem arvuti ja tooli vahel ning pilt jäi panemata. Äkki hommeangry

Õhtuooteks või siis õhtusöögiks hoopis, oli mul praetud maks, tomatisalat paprikaga ning veidi veel eilset oa-singisalatit. Hiline õhtusöök jäi ära või õigemini selle jätsin ära meelega, sest see verivorstijupp, mida keegi enam ei tahtnud, rändas minu kõhtu. Seda täiesti söögivälisel ajal. Enne trenni minekut.

Trenn minu moodi siis taas rahvatants, kaks tundi. Algul oli saal ikka jube külm, jäsin kampsiku selga, aga pärast esimesi tantsupoognaid oli vaja juba see riideese toolile visata. Saalis oli millegipärast palju soojemaks muutunud. Trenn täna kirjas. Aga jah, toitumisele vaja täna märkida – ei toitunud täna vastvalt kavale….

Homme. Hommikul ilmselt see neetud lõhekonserv taas, või siis hoopis keedumuna – neid jäi täna järgi, pere hommikusöögist. Edasi ei teagi, sest midagi pole valmis tehtud ega valmis mõeldud, Ehk peaks hoopis putru tegema ja selle kurjavaimu kala lõunaks jätma? Ei tea, ei tea…

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod