Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Manja askeldab

Mida tarka siis tänase päeva kohta kirja panna, et ei ununeks? Äkki seda, et keset päeva läks pimedaks – suitspilv lõunamaalt, nii lugesin ajamehest.

Nüüd muud targad asjad. Hommikusöök – pasteediga leib. Menüü käskis teha veisemaksast, mul oli kanamaksast, poest ostetud. Lõunaks skyr, naturaalne koos marjadega. Mina ostsin poest 150 grammise topsiku, kirsimoosiga. Natuke läks nihu suhkru mõttes, kuid toitumiskava lubas päris suure hulgamarju süüa. Seega loodan, et eriti ei eksinud. Õhtusöögiks nagu eilegi sült. 70 grammi ja leib. Leiba läks küll rohkem pisut, nii 30 grammi ehk üks viil. Ei hakanud jupitama. Trenniks rahvatants, 2 tundi tihedat kepsutamist.

Lugedes teisi  blogisid, sain äkki aru, et tunnen üht edukat blogijat ja kaalulangetajat. Juba tükk aega tagasi märkasin, et ta ln kõvasti kaalu kaotanud – nüüd tean, et see kõik on tänu Fitõapile. Tubli töö! yes

Mul endal läheb nii ja naa. Kavas kenasti kinni, patustamist pole viimastel päevadel olnud, seega homme, oma kaalumispäeval võiks ju jälle olla mõni gramm kadunud. Imelik, olen täna päev läbi muretsenud, et kas ikka läheb nii. Näib nagu oleksid ka paarkümmend grammi suure elulise tähtsusega. Ootan hommikut. 

Mida homme süüa? Ostsin alles laupäeval kilose makrapaki, täna märkasin üllatusega, et vaid paar pulka ongi alles. Tütar on kõik nahka pistnud, meie kaks sööme selliseid asju, meeskodanikud ei proovigi üldse. Seega siis makraga võikt teha ei saa. Jääb üle valida majoneesiga riivjuust või siis pasteet. Hommikul mõtlen. Lõunaks õähen ostan arvatavasti läätsehautist, loodetavasti on poes olemas. Või siis midagi muud Fitlapi valikust. Mingi asi kindlasti on olemas. Avastasin retsepte sirvides, et siin on olemas ka ahjuõunad, kohupiimatäidisega. Need teen küll laupäeval kindlalt ära. Ma ise saan paar päeva tagantjärgi süüa, näiteks kasvõi selleks hiliseks söögiks. Üks õun ikka peaks mahtuma. Oma hiliseks toiduks ostsingi Rjazenka hapupiima täna. No nüüd küll ei usu, et keegi puutub seda. Abikaasale,kes on suur keefiri jooja ütlen, et see on magus ja marjadega ehkki tegelikult pole. 

Nüüd veel üks hiline kohv, et hea uni tuleks, telekast natuke snookerit ja ongi päev läbi.

cheeky

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod