Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Lullilöömine lõpeb

Lõpetan nüüd selle lullilöömise. Proovin kirjutada iga päev, et veel natukenegi pikendada oma kasutusaega. Praegu, aasta viimastel päevadel pole kuidagi võimalik uut kasutusaega osta. See hambaarst võtab ikka palju raha ja kingitusi vaja osta tervele hulgale inimestele, üks kommipakk eestimaiste kommidega vaja väljamaale saata… no ei ole ühtki üleliigset eurot.

Käisin eile taas hambaarsti juures, Lubati jõuludeks "sahtel" korda teha, 320 euri. Õnneks olen pensionär ja pidin vähem maksma. Ja see polegi veel kõik. Järgmisel aastal vaja ka seda asutust külastada. Saab näha, kas valehammastega saab peale mannakördi näiteks ka pähkleid süüa?

Muidu olin eile ikka tubli. Hommkul sõin oma tavapärase saibi majoneesi-juustuseguga. Olen nüüd lõpuks harjunud selle maitsega, tõsi küll – olen proovinud mitut erinevat juustu, mõne puhul ei lähe majonees kohe üldse mitte. Praegu on mul riivitud mozzarella. On küll rasvarikkam kui retsept ette näeb, kuid ma vähendan kogust. Majonees endiselt 3%-ne. Ülejäänud kaks söögikorda sõin hapukapsasuppi. Hiliseks söögiks apelsin. Jälle peaks mainima, et targem oleks olnud mandariinid võtta, sest see konkreetne eksemplar oli üsna hapu. Või hoopis greip. Eks näe, pärast tööd lähen kohalikku kaubandusvõrku külastama, vaatan, mida soodsat nad pakuvad. Hurmaa maitseb mulle ka väga, kuid nüüd ei mäletagi, kas toitumiskavas ta üldse sees ongi, ikka üsna magus asi ju.

Täna hommikuks jälle saib juustuga, seekord jätsin majoneesi ära ja kasutasin viilujuustu. Kõik hoolsalt kaalutud. Juba olen joonud kolm kruusi kohvi ära, kelle alles 9. Järgmise söögi saan kell 13.30 umbes. Selleks saab olema jälle juustusaib. Hommikul läks tööletulekuga nii kiireks, et polnud aega midagi muud kaasa haarata. 100-grammine sulatatud juustupakk ja kaks viilu saibi. Saibiga on asi selge, kaks viilu saan vabalt süüa, juustuasja pean uurima, vist vaid poole pakist saan lubada. See riivjuustu-majoneesisegu on umbes 50 grammise juustukuhjaga, kuid oleneb rasvaprotsendist. Eks ma pärast vaatan.

Õhtusöögiks jälle seesama hapukapsasupp. Hea lahja, ma ise keetsin. Tean täpselt, palju ma igasugu aineid lisasin.

Trenniga on jälle nii ja naa, nädala kaks esimest päeva on koos trenniga, kuid kogu detsember on ikka väga nadi seisuga siiani olnud. Proovin end parandada, kasvõi natuke.

Ostsin uue kleidi, ilusa ja sinisekirju, jõulupeo jaoks. Ikka nr.46, sest muidu jääb õlgadest kitsaks, proovisin poes, no ei lähe väiksem kuidagi. Olgu siis 46Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod